Шлюб з матір’ю-одиначкою задля виїзду закордон: поліцейські викрили схему незаконного перетину кордону

news

На Житомирщині правоохоронці викрили схему незаконного перетину  кордону. Чоловіка та жінку, які  пропонували чоловіками призовного укладали шлюб з матерями-одиначками та виїжджати за межі України під виглядом багатодітних батьків, затримали.

6 січня оперативники міграційної поліції ГУНП спільно з Державною прикордонною службою України та зі співробітниками Бердичівського районного відділу ГУПН в Житомирській області було проведено операцію по затриманню осіб, які зараз перебувають під вартою.

Двоє осіб – це мешканка Бердичева, яка організувала цю схему, та мешканець Вінниці. Вони допомогли оформити документи на мешканця Переяслава (Київська область) на двох дітей, бо у нього одна дитина була своя. Грошову винагороду мамам обіцяли близько 500 доларів за кожну дитину. У цьому випадку матері вони сплатили 1000 доларів. Самі вони брали за свої послуги від 3 тисяч доларів,

– розповідає начальник відділу міграційної поліції ГУНП в Житомирській області Максим Заярний.

Чоловікам пропонували укладали шлюб з матерями-одиначками, після чого вони могли виїхати за кордон, при цьому діти залишалися в Україні.

За інформацією поліції, особа жіночої статі підшукувала матерів одиначок, а особа чоловічої статі шукала так званих «клієнтів», майбутні батьків, на яких оформлювали дітей. Спільними зусиллями – він приводив чоловіка, а вона жінку під управління РАЦСу, там і оформлювати документи.

Близько шести осіб могли скористатися такою незаконною схемою, триває розслідування. Щодо організаторів, то наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу, обом загрожує реальний термін.

Від 5 до 8 років позбавлення волі. Жінка вже неодноразово попадалася в поле зору поліції за незаконний збут і обіг наркотиків,

– повідомив начальник відділу міграційної поліції ГУНП в Житомирській області Максим Заярний.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев