Що з порнографічним контентом, або подвійні законодавчі стандарти моралі

news

У Верховній Раді розпочався підпис під законопроєктом про декриміналізацію порнографічного контенту. 

Сам документ планують зареєструвати вже цього тижня.

А тим часом поліція та суди навіть під час війни продовжують невтомно стояти на захисті суспільної моралі!

Новосанжарський районний суд Полтавської області у липні цього року виніс вирок жінці, яка зняла на власний телефон еротичне відео, а потім відправила його контакту в Telegram за гроші «з метою наживи». У липні 2023 року суд визнав це порушенням законодавства і присудив їй 34 000 грн штрафу, а телефон конфіскував (Справа № 542/1052/23).

Суть справи: у лютому 2023 року користувачка зняла два відео з мастурбацією на смартфон у себе вдома.

Суд провів експертизу і назвав файли такими, що «не відповідають моральним критеріям, ображають честь і гідність людини, спонукаючи негідні інстинкти та містять порнографічний зміст».

Читайте також Лише аліменти та заподіяна шкода: Верховна Рада пропонує нові підходи до стягнення боргів з військовослужбовців

Крім того, на думку суду жінка діяла «всупереч основним засадам суспільної моралі, системі етичних норм, правил поведінки, що склалися у суспільстві на основі традиційних духовних і культурних цінностей, уявлень про добро, честь, гідність, громадський обов’язок, совість, справедливість».

Як адекватна, психічно здорова людина може припустити, що маструбація порушує уявлення про честь, гідність, громадський обов’язок, совість, справедливість – зрозуміти важко.

І це при тому, що з початку 2023 року з порно-сервісу OnlyFans до державного бюджету України надійшло 620 тис. доларів через «податок на Google» (збір, який зобов’язує незареєстровані в Україні міжнародні інтернет-компанії з 2021 року сплачувати податок на додану вартість (ПДВ) у розмірі 20 відсотків з доходів від послуг, які вони надають українцям.

Ось така державна шизофренія. Права півкуля рахує податки за порно, а ліва судить за порно.

Читайте також Обмеження свободи пересування, чи турбота про дітей: Підліткам можуть заборонити самостійний виїзд за кордон

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев