Що таке одноразовий електронний випарник?

news

Багато початківців або досвідчених користувачів електронних сигарет або вейпів напевно хоч раз чули щось про одноразові електронні сигарети або випарники. У цій статті ми хочемо детально розібратися з тим, що таке електронні випаровувачі, для чого вони потрібні і як їх вибрати.

Електронний випарник: що це?

Одноразовий електронний випаровувач, або як їх ще називають «одноразки», це одноразові сигарети електронного типу.

В англійській мові одноразові електронні випарники називають “disposable e-cig”.

Зараз їх існує величезна кількість і кожен може знайти для себе відповідного типу пристрій. Доступні на сайті інтернет-магазину Hardsmoke https://hardsmoke.shop/electronnie-sigareti-pod.html.

Одноразові електронні сигарети передбачають їх використання протягом одного циклу. Також, одноразові (електронний випаровувач) не вимагають підзарядки, повторного використання або зміни/заміни ароматичної рідини.

Тобто, одноразовий електронний випарник можна використовувати з моменту купівлі й до того моменту, коли його ароматична рідина та батарея будуть використані до кінця.

Термін використання електронок (випарників) визначається на етапі їхнього вибору. Вибираючи модель, зверніть увагу на такий параметр, як «кількість затяжок». Так, наприклад, існують моделі електронних випаровувачів передбачуваних для використання від 350 до 7000 затяжок.

Як правильно користуватися електронним випарником?

Використання пристрою цього типу не передбачає якоїсь «складної» інструкції до використання.

Використовувати електронний випарник досить просто, але є особливості, які відрізняють цей пристрій, наприклад, від вейпа. Далі, докладніше, про ці особливості.

Одноразовий електронний випарник, на відміну від вейпа, не вимагає натискання будь-яких кнопок, для того, щоб почати його використовувати. Пристрій працює просто.

Тип затяжки в електронках (електронних випаровувачів) дуже схожий на тип затяжки, як при використанні звичайної сигарети. Тяги в такому разі мають бути вельми інтенсивними.

Між тягами слід робити перерву від 2 до 5 секунд (це дасть змогу пристрою достатньо нагріти ароматичну рідину для відтворення пари).

Під час використання дуже важливо не закривати частину пристрою, де розташований отвір для надходження повітря.

Як визначити що одноразова електронна сигарета закінчилася?

У момент, коли в пристрої закінчиться ароматична рідина і сяде батарея, електронка автоматично відключиться, таким чином, ви зможете зрозуміти, що вона використана і не підлягає повторному використанню.

Також, визначивши, що одноразка скоро закінчиться, можна за ступенем насиченості аромату пари. Що він слабший, то ближче момент, коли електронний випаровувач перестане працювати, тому що в нього сяде батарея і закінчиться ароматична рідина.

Коли закінчується електронний випарник, варто обирати новий пристрій, тому що цей, вже більше не підлягає повторному використанню або дозаправці.

0 Комментариев