Що робити якщо в канцелярії суду відмовляються брати документи на аліменти

news

Державна бюрократична машина, це дуже неповороткий і неквапливий механізм який живе своїми правилами, які іноді навіть суперечать законодавству. 

Як подати документи на аліменти, якщо канцелярія суду відмовляється їх приймати. Спробуємо розібратися в нашій традиційній рубриці “Юридична консультація”.

Запитання клієнта:

Адвокат у Луцьку мені склав документи про аліменти, а в нас в суді в районі відмовляються їх брати, тому що кажуть що немає ксерокопії ідентифікаційного коду чоловіка. Я не можу додзвонитися до нього. Він їх неправильно склав? Чи можна їх переробити і подати?

Відповідь юриста:

Я думаю з документами у вас все гаразд. Те що у канцелярії відмовляються брати ваші документи аргументуючи це відсутністю коду сторони – це незаконно, але доводити це працівникам суду – марна трата часу та нервів. Я б радив надіслати документи на адресу суду рекомендованим листом із повідомленням про вручення. В такому випадку канцелярія зобов’язана прийняти та зареєструвати справу. Якщо ж з документами буде щось не так, то суддя видасть ухвалу про усунення недоліків, яку направлять на вашу адресу. З тексту ухвали ви дізнаєтеся, що на думку судді не так з вашим позовом. Також вам буде надано строк, щоб усунути ці недоліки.

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев