Що подарувати дівчині на річницю стосунків

news

Що подарувати дівчині на річницю стосунків? Як показати, що вона особлива та кохана? Якщо ці питання рояться у вашій голові, значить, досягти річної позначки у відносинах з дівчиною вам було нелегко. Багато чого за цей час довелося пережити, подолати, переосмислити, перевірити, щоб з’ясувати головне: чи є ваша пара ідеальною?

Серед речей, що скріплюють дві половинки в одне ціле, не останню роль відіграють ювілейні подарунки. У цьому давньому ритуалі не буває дрібниць. Певний досвід також важливий. Чудовим подарунком стане підвіска Пандора або скористайтеся перевіреними ідеями подарунків на річницю стосунків. Багато хто з них напевно справить враження на вашу дівчину.

Як вибрати відповідний подарунок коханій

Будь-який презент – це меседж, що посилається дарувальником одержувачу. Готуючи подарунок дівчині на рік стосунків, ви маєте бути впевнені, що відправляєте правильний меседж. Оскільки молодій людині важко впоратися з цим завданням, прислухайтеся до порад досвідчених чоловіків, які мають значний стаж спілкування з жіночою статтю.

Браслет та шарми Пандора можуть стати дуже оригінальним і модним подарунком, який припаде до душі коханій дівчині.

Наскільки ви знаєте свою обраницю?

Поміркуйте про те, наскільки добре встигли дізнатися про свою обраницю. Так, впродовж певного часу ви бачили її частіше, ніж власне відображення у дзеркалі, слухали, як вона говорить про речі, які їй подобаються. Але наближається перша віха ваших стосунків, і ви починаєте шкодувати, що протягом року не робили жодних нотаток.

Доведеться зайнятися «мозковим штурмом» і згадати симпатії, антипатії та інтереси коханої:

  • Яку кольорову гаму віддає перевагу?
  • Чим захоплюється?
  • Чи займається спортом?
  • Що вважає смішним?
  • До яких тварин небайдужа?
  • Де та як любить відпочивати?
  • Які прояви кохання особливо цінує?

Результати такої аналітичної роботи надихнуть на вибір подарунка, заснованого на справжніх пристрастях дівчини.

Подаруйте браслет або ланцюжок, до яких можна додавати різні підвіски та шарми, кожна з яких буде символізувати ваше відношення до коханої дівчини і ваші особливі знання про її захоплення та смаки.

А ще чудовою ідеєю для подарунка стане шарм «Серце на замку», підвіска «Ключі від серця» або сережки «Замок кохання». Подарунок із символічною назвою, що підкреслює спорідненість ваших душ, стане зайвим підтвердженням міцності річних відносин. Даруючи цю ювелірну прикрасу, ви показуєте, що готові вручити коханій ключ від замку своєї душі, що ваші почуття щирі та гарантують повну безпеку.

0 Комментариев