Що обговорювали з мером Луцька жителі Малоомелянівського масиву. ФОТО

news

23 вересня Луцький міський голова Микола Романюк зустрівся з жителями Малоомелянівського масиву і обговорив питання будівництва господарсько-побутової каналізації. 

 

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

 

Варто зазначити, що роботи тут розпочалися на весні цього року. Будівництво здійснюють працівники ТОВ “Шинака-Україна”. Загальна вартість робіт становить близько восьми мільйонів гривень.

Рішенням сесії міської ради на 2015 рік було виділено 2500,0 тис. грн на будівництво каналізації на Малоомелянівському масиві.

Також мер звернувся до обласної державної адміністрації та Кабінету Міністрів України щодо співфінансування будівництва цих об’єктів з державного бюджету. Своїм розпорядженням Кабінет Міністрів України затвердив перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізовуватимуться у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, де з державного бюджету передбачено на будівництво мережі водовідведення на Малоомелянівському масиві близько шести мільйонів гривень.

Микола Романюк нагадав, що під час попередньої зустрічі обіцяв мешканцям прикласти максимум зусиль, аби цьогоріч зробити господарсько-побутову каналізацію на цьому масиві. “Ми виділили кошти з міського бюджету і залучили фінанси з державного фонду регіонального розвитку на реалізацію цього проекту. Необхідні фінансові ресурси є. Ми з вами узгодили всі питання щодо ходу будівельних робіт”, – зазначив він.

Про хід робіт поінформував начальник управління капітального будівництва Леонід Карабан. За його словами, будівництво активно триває і уже більше 70 % робіт з прокладення мережі виконано. “Влаштовано напірну каналізацію від вулиці Колгоспної до Волинської. В районі вулиці Колгоспна зроблена самопливна каналізація, змонтовані колодязі. Тривають будівельні роботи на вулицях Лисенка, Тарасова, Сєченова, Малоомелянівській, де збудують самоплинну і напірну каналізацію”, – розповів він.

Також Леонід Карабан зауважив, що будівництво вуличної каналізаційної мережі планують завершити до кінця жовтня місяця цього року. Паралельно з цим триватимуть й роботи із зведення каналізаційно-насосної станції. Він пообіцяв, що цьогоріч усі роботи будуть завершені.

Жителів масиву закликали активно працювати над виготовленням проектної документації на підключення до централізованої каналізаційної мережі й здійснювати відповідні роботи.

Мер зауважив, що цьогоріч робити тверде покриття вулиць, де робитимуть господарсько-побутову каналізацію, не будуть, адже це нераціонально. За його словами, тут буде зроблено підсипку щебеню та його трамбування, щоб люди могли вільно пересуватися ними у будь-яку погоду. Микола Романюк зауважив, що асфальтове покриття вулиць тут планують зробити у наступному році. Тому важливо, аби громадяни підключились до централізованої каналізаційної мережі до цього часу.

Міський голова зазначив, що при введені в експлуатацію господарсько-побутової каналізації відбудеться і часткове зниження рівня ґрунтових вод на Малоомелянівському масиві, а відповідно, й питання підтоплення житлових будинків має бути знято.

0 Комментариев