Шестирічна школярка, яку збив водій у Торчині, два тижні перебуває у комі

25 січня у Торчині Луцького району трапилася ДТП, внаслідок якої постраждала 6-річна дівчинка. З дня аварії до сьогодні дитина не приходила до свідомості, стан важкий. Дівчинка знаходиться в реанімації Волинської обласної дитячої лікарні.
Ніяких прогнозів ми не даємо. Дитина у дуже важкому стані в реанімаційному відділенні лікарні. Вона в комі, до свідомості не приходила,
– розповіла в коментарі Суспільному медична директорка з інформаційно-аналітичної роботи медзакладу Тетяна Жураківська.
Старша інспекторка сектору комунікації Нацполіції Волині Марина Балдич повідомила, що правоохоронці в рамках кримінального провадження за фактом ДТП наразі проводять інженерно-транспортні експертизи, результати яких будуть відомі згодом.
Досудове розслідування триває, додала Марина Балдич, про підозру 50-річному чоловіку, який збив дитину, поки не повідомлено.
Підтримати сім’ю можна фінансово
Реквізити мами дівчинки:
5168757411505441
Кунц Галина Петрівна
Автор статті: Ірина Велігурська