Сергій Скулинець був помічений у Києві на зйомках концерту, що присвячений Міжнародному Дню жінок “8 Березня”

news

У київському клубі Caribbean club відбувся концерт, присвячений Міжнародному Дню жінок “8 Березня”.

Відомі ураїнські артисти, подарунки від партнерів, гарний настрій та цілий вечір пісень від відомих українських артистів – все це святковий концерт.

На сцені виступило більше 20 артистів, які привітали українок з екранів телевізорів  з весняним святом оновлення, краси та кохання. Серед них і наш земляк – Сергій Скулинець, відомий співак та шоумен, який щоразу тішить нас новими виступами, шоу, піснями, програмами, концертами.

May be an image of 2 людини, люди стоять та у приміщенні
May be an image of 1 особа, playing a musical instrument, стоїть та текст «Igor Semenyaka WGKR»
May be an image of 1 особа, стоїть та у приміщенніMay be an image of 1 особа та стоїтьMay be an image of 3 людиниMay be an image of одна або кілька осіб, people playing musical instruments, люди стоять та текст «S @irinkovna.photo»May be an image of одна або кілька осіб, люди стоять та people playing musical instrumentsMay be an image of 2 людиниMay be an image of 1 особа та стоїтьMay be a closeup of 1 особа та стоїтьMay be an image of 1 особа, стоїть та текст «inkovna.photo»May be an image of 2 людини, люди стоять та текст
Концерт транслюватиметься регіональними та всеукраїнськими телеканалами впродовж святкових вихідних та наступного тижня після свята.
Більше фото Caribbean Club
0 Комментариев