Секрети перманентного макіяжу, природність та правила підготовки. Ексклюзивно від Наталії Дацюк*

news

Наталя, розкажіть про себе і свою роботу Перманентного макіяжу. З чого розпочався Ваш шлях?

– Мені завжди подобалась творча робота. 7 років я була візажистом, і навики даної професії дали мені багато для роботи у майбутньому. Візаж дав мені впевненості, такі знання значно вплинули при перманенті.Перманентний макіяж – це те, що робить жінок красивими! Справжнє задоволення я отримую, коли впевнена у своїй роботі, знаю що роблю все вірно, правильно, і це не шкодить зовнішньому вигляду та здоров’ю клієнтів. Шість років тому, мало хто знав про перманентний макіяж. А коли я вперше побачила роботу іншого майстра на свої подрузі (усміхається, авт.), то зрозуміла, що це шанс для жінок стати красивішими. Це можливість підкреслити природню красу губ, очей, брів. Перманентний макіяж – тренд майбутнього.

 

За кожною сильною людиною, є той хто допомагає та вірить у неї. Що допомогло Вам добитись поставлених цілей?

– Будучи слабкою людиною, ти мусиш стати сильнішою! Особливо якщо підтримки немає зі сторони. Це виклик, який потрібно прийняти. Люди котрі говорили, що я нічого не варта, зробили мене настільки сильною, що зараз я їм завдячую тим, що є у моєму житті! Багато клієнток приходять до мене не тільки на перманентний макіяж, але й за порадами. І я бачу як вони змінюються, змінюються їхнє життя.

 

Основні принципи роботи при перманентному макіяжі. Всі тонкощі даної процедури.

– Перманентний макіяж– це поверхнева та безкровна процедура, і щоб вона була успішною,майстер має відчувати шкіру. Тому не можна відразу після закінчення навчання, зробити перманент професійно, адже потрібна інтуїція

Всі пігменти для перманентного макіяжу, які я використовую, є дуже якісними та сертифікованими, здатні до біорозпаду.Багато хто прийшовши до нас дуже хвилюються, зокрема через брак інформації. Але якщо ви довіряєте своєму майстру, тому не варто перейматись через результат. Така процедура – маленьке, але все ж таки втручання у організм.Маніпуляція має бути виконана стерильно, щоб клієнт не переживав за своє здоров’я. Майстер повинен показати, що працює одноразовим інструментом. У нас надається повна інформація про виконану роботу, наприклад,з чим працює майстер та що процедура безболісна. Після роботи також інформуємо про процес загоєння та догляд.

Мода змінюється і диктує нам нові правила. Чи існують тренди в перманенті?

– Ніякої моди в перманентному макіяжі бути не може! Парманентний макіяж націлений на те, щоб прокинувшись зранку жінка була красива та природня. Я – за природність! Красу жінки потрібно не приховувати, а навпаки підкреслювати в кращій формі та кольорі.

Розкажіть про видалення та перекриття перманенту та татуажу.

– На сьогодні не потрібно перекривати невдалі роботи. Особливо, якщо це не є перманентний макіяж, а татуювання. Вдало зроблений перманентний макіяж тримається не довго.Через 2-3 роки він зникає повністю на бровах, довше тримається на повіках та губах. Апаратне видалення лазером не травматичне. У випадках, коли пігмент занесений глибше у шкіру, і можна травмувати клієнта, ми не робимо видалення, так як це може нашкодити здоров’ю. При роботі потрібно врахувати тип шкіри. Та бути максимально обережним.

Розкажіть про плани студії на майбутнє. Що очікувати луцьким модницям?

– Зараз я працюю у новому напрямку перманентного макіяжу (усміхається авт..), –трихопігментація для чоловіків. Дана процедура особливо підходить для брюнетів ,в яких явний контраст. Для даної процедури потрібно, аби чоловік зробив коротку стрижку, тоді візуально можна побачити в якій ділянці росте волосся, а де потрібно трихопігментацію. Цей пігмент вноситься також поверхнево на шкіру голови і для пересічної людини це залишається непомітним.

Також новинкою та моїм особистим досягненням є – трихопігментація для жінок. На даний час багато жінок страждають від облисіння, дифузного випадінням волосся, і мені надзвичайно хочеться допомогти таким жінкам. В Україні наразі не має жодного майстра, який би це виконував, тому я розробляю методику яка дозволить не травматично вносити пігмент на поверхню шкіри. У мене були клієнтки, яким була проведена дана процедура. Я пишалася собою, бачачи задоволених та щасливих жінок.

Що Ви хотіли б побажати своїм клієнтам та декілька порад як підготуватись до процедури перманентного макіяжу?

– Не боятись та не створювати паніки. На даний час майстри досить досвідчені, та добре володіють технікою та навиками роботи. В свою чергу ми будемо старатись удосконалюватись та створювати щось нове та цікаве. Адже кожна з нас – особлива. Кожна прагне бути красивою, і не просто красивою, а за допомогою перманентного макіяжу виглядати природньою та заворожувати навколишній світ!

Стежте за нашою діяльністю у соціальних мережах Facebook та Instagram.

Теги: Перманентний макіяж Луцьк, лазерне видалення татуажу та перманенту Луцьк, навчання перманентному макіяжу Луцьк

0 Комментариев