СБУ продовжує перевіряти приміщення церков УПЦ МП: оприлюднили результати обшуків на Буковині

news

Служба безпеки України перевірила приміщення УПЦ (МП) на Буковині. Під час обшуків у єпархіальному управлінні УПЦ МП у Чернівцях СБУ виявила російські паспорти у керівників єпархіальних структур, а також оптові партії проросійської літератури, яка закликає до підтримки окупантів.

Також викрито листування керівників єпархії зі своїми московськими кураторами, в яких вони отримують «методички» щодо «особливостей» проведення церковних літургій після повномасштабного вторгнення. Наразі у межах кримінального провадження, розпочатого слідчими Служби безпеки за ч. 2 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України, тривають процесуальні дії.

Про обшуки на території єпархіального управління Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП стало відомо після оприлюднення публікації Facebook. Зокрема, у прес-службі єпархії повідомили, що СБУ проводить обшуки у приміщеннях Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП та на території Свято-Миколаївського храму Чернівцях.

Інформація, яка циркулює в інтернеті про захоплення Свято-Миколаївського храму та єпархіального управління озброєними людьми є недостовірною. Жодних представників сторонніх релігійних організацій на території єпархії немає. Це не захоплення,

– зазначили у єпархіальному управлінні.

У приміщенні був ще один святий “отєц”, але яку роль він грав і чи був частиною трійці – невідомо.

0 Комментариев