Саакашвілі такий агресивний, бо хоче втекти з Одеси в Київ – Мартиненко

news

Повідомляє gazeta.ua

Народний депутат Микола Мартиненко стверджує, що звинувачення на його адресу з боку голови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі пов’язані з прагненням останнього обійняти прем’єрську посаду в Україні.

“Саакашвілі хоче втекти з Одеси в Київ, розраховуючи на посаду глави уряду, хоч би як він це заперечував. Чим ближче дата звіту Кабміну – тим вище градус його істерик. Тому так агресивно він атакує прем’єр-міністра і його однопартійців. Пан Саакашвілі з таким жаром ліпить із себе “великого борця”, що вже і посада прем’єра, мабуть, видається йому недостатньою”, – заявляє Мартиненко, слова якого поширила його прес-служба.

“Міхеїл Саакашвілі перетворився на щось середнє між бароном Мюнхгаузеном і Сергієм Лещенком, регулярно звинувачуючи мене в усіх гріхах. Очевидно, наступним етапом буде звинувачення мене в тому, що я таємно видобуваю корисні копалини на Марсі, а бюджету від цього одні збитки…”, – сказав нардеп.

При цьому Мартиненко зазначив, що “у Саакашвілі вся влада в області, повний контроль над силовиками – такого немає у жодному іншому регіоні”. “Але за час його керівництва Одеською областю ми не бачили жодного затримання кримінальних авторитетів або серйозних корупціонерів з числа чиновників ОДА. Відсутність результатів своєї роботи на посаді губернатора Саакашвілі знову підміняє епатажними заявами в оточенні осіб з липовими дипломами і гламурних дівчат. Є така українська приказка – “не так дощ лив, як грім гримів”. Це якраз про Саакашвілі – багато шуму, мало користі”, – заявив депутат.

Саакашвілі раніше заявив, що наглядова рада з реформ державних підприємств при Мінекономрозвитку, яку він очолює, 19 листопада ініціювала скасування контракту із закупівлі газу, укладеного Одеським припортовим заводом з австрійською Antra Gmbh про переробку газу за давальницькою схемою, як корупційного.

Саакашвілі висунув вимогу прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку скасувати контракт на закупівлю газу, укладеного Одеським припортовим заводом.

“Я закликаю прем’єр-міністра приборкати неприборканий апетит “любих друзів”. А конкретно, своєї правої руки депутата Мартиненка. Я вимагаю від пана Яценюка негайно скасувати грабіжницький контракт на закупівлю газу Одеським припортовим заводом, щоб через фірму-прокладку не витекло з бюджету до кишень політиків 90 мільйонів доларів. Я також очікую від прокуратури детального розслідування цієї афери”, – написав Саакашвілі у Фейсбуці.

Мартиненко заперечує будь-який зв’язок з діяльністю ОПЗ і Antra Gmbh.

Нагадаємо, що народний депутат БПП Сергій Лещенко заявив, що глава МВС Арсен Аваков та нардеп Мартиненко стоять за організацією його переслідування.

Аваков назвав брехнею слова Лещенка про організацію правоохоронцями його прослуховування і на своєму акаунті Twitter пообіцяв судитися з Лещенком. Мартиненко заяви Лещенка про переслідування вважає фейковим звинуваченням.

0 Комментариев