Розпочато прийом документів від інститутів громадянського суспільства для формування Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Волинській області

news

Відповідно до рішення Ініціативної групи для проведення установчих зборів з формування Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Волинській області (далі – Ініціативна група) розпочато прийом документів від представників громадськості.

Відповідне повідомлення, текст якого затверджено на першому засіданні Ініціативної групи 3 грудня 2021 року, оприлюднено 9 грудня 2021 року на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області у розділі Громадська рада/Ініціативна група/Повідомлення .

Звертаємо увагу, що прийом документів представників громадських інституцій, котрі мають намір взяти участь  в установчих зборах з формування Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Волинській області, закінчується 4 січня 2022 року.

З переліком та зразками документів, які необхідно подати на розгляд Ініціативної групи, можна ознайомитися за посиланням.

Установчі збори з формування Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Волинській області заплановано на 3 лютого 2022 року.

Довідково: відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» саме Ініціативна група здійснює організаційні заходи з підготовки та проведення установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Волинській області, а також розробляє рекомендацій щодо процедури проведення установчих зборів, зокрема стосовно узгодження з ГУ ДПС визначення дати проведення, етапів підготовки зборів, формату зразка заяви та її додатків, порядку подання заяв та ведення зборів, обговорення пропозицій щодо головуючого на зборах та порядку голосування, розгляд інших питань, що виникають під час підготовки установчих зборів.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев