Розігруємо квитки на день народження «Замку Любарта»

news

Невдовзі одна із луцьких команд КВК святкуватиме у драмтеатрі своє День народження.

До іменинника, команди «Замок Любарта», завітають в гості учасники теле-проекту «Ліга сміху» –команди «Любимий Город» (Харків), «Сахара не Надо» (Ілічівськ), абсолютний переможець шоу Розсміши коміка – «Констянтин Ізюмов, а також переможці Ліги Сміху –  «Два капітана 1955» (Київ).

Власники квитків зможуть потрапити на закрите афтепаті в «Show Basilic» одразу після завершення концерту. Квитки – від 60 гривень. Тривалість шоу 2 години! Окрім гумору організатори обіцяють ще дуже багато сюрпризів!

 

Шоу відбудеться 1 квітня в Драмтеатрі. Початок – о 19:00. Квитки можна придбати в касі драмтеатру та в ресторані «Show Basilic». Телефони для довідок – (0332) 72 54 60, 067 119 119 9.

Для читачів інформаційного порталу «Волинь.info» є можливість виграти квиток. Для цього потрібно бути підписаним на нашу групу в соціальній мережі «Вконтакті» та на групу «Show Basilic». Зайти у нашу групу та поділитися цим записом на своїй сторінці. Після цього лишиться лише очікувати 30 березня, коли ми за допомогою «Random» розіграємо квитки та оголосимо двох переможців.

Успіху!

 

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев