Російські лікарі забули в тілі породіллі простирадло

news

Медики не побачили чужорідного тіла на УЗД і виписали жінку.

Співробітники петербурзької клініки забули після пологів в животі простирадло. Про це повідомляє видання Доктор Пітер з посиланням на потерпілу.

Як повідомляється, в кінці листопада жінка поступила в клініку університету ім. академіка Павлова, де лікар-гінеколог прийняла рішення про тактику пологів оперативним шляхом.

Після операції пацієнтка звернула увагу на те, що її живіт після вагітності не тільки не зменшився, але став ще більше і став твердим. Крім того, з’явився гострий біль, який не вщухав.

Проте вже через дві доби після операції петербурженку перевели з реанімації в палату. При цьому лікарі після УЗД говорили пацієнтці, що помітили тільки скупчення рідини і велику гематому. Пацієнтці призначили антибіотики.

Через 12 днів жінку виписали з клініки “в задовільному стані”. 14 грудня Швидка допомога доставила жінку в Військово-медичну академію ім. Кірова. На операції лікарі виявили в животі жінки операційне простирадло.

“У рані лежить просочене гноєм простирадло, обмежене капсулою абсцесу, з якого евакуйовано близько 2,5 літрів гнійного вмісту без запаху”, – зазначено в протоколі операції.

Лікар з клініки, де брали пологи у жінки, запевняла, що не знає, яким чином в животі виявилося це простирадло.

Після публікацій у ЗМІ співробітники петербурзької прокуратури зацікавилися інцидентом. Як йдеться на сайті установи, в клініці ім. Павлова проведуть перевірку співробітників, які безпосередньо надавали допомогу постраждалій жінці, так і керівництва медустанови.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев