Російська митниця перестала пропускати вантажі з Туреччини

news

Повідомляє korrespondent.net

На російському кордоні виникли перебої з пропуском турецьких товарів. Про це розповіли РБК кілька імпортерів і митних брокерів. Вони зазначають, що в середу, 25 листопада, вантажі відправляють на повний огляд.

У середу, 25 листопада, у Новоросійську почали затримувати вантажі з Туреччини, але пояснень російські митники не дають, розповідає директор митного брокера “НовоТрансЛайн” в Новоросійську Григорій Пилипенко.

“Жодного пояснення нам не надали. Кажуть: чекайте, можливо, завтра розпочнеться розмитнення”, – пояснив він. Робити висновки поки рано, вважає він.

Один з власників великої мережі взуттєвих магазинів розповів про те, що в середу, 25 листопада, у Новоросійському порту вантаж з партією взуття з Туреччини для його мережі відправили на повний огляд, хоча зазвичай проводять тільки частковий огляд. За його інформацією, інші вантажі, у першу чергу продуктові, не пропустили зовсім.

Представник компанії “Діксі” Анастасія Орлова (компанія самостійно імпортує з Туреччини фрукти і овочі, – ред.) підтвердила інформацію про те, що митний контроль в Новоросійську посилили, але не деталізувала її.

Менеджер московської фірми, яка імпортує з Туреччини будматеріали, розповідає про те, що, за інформацією від митних брокерів, які обслуговують вантажі на Північно-Західній митниці (Санкт-Петербург), митникам “надали команду” перевіряти вантажі з Туреччини в максимально жорсткому режимі.

“Не зрозуміло, що буде з партіями турецьких товарів, які вже знаходяться в дорозі і повинні прийти на кордон цього тижня”, – нарікає він.

Раніше Асоціація текстильників Росії відправила лист уряду, в якому попросила росіян відмовитись від покупки виробів текстильної і легкої промисловості з Туреччини.

Крим розриває ділові відносини з Туреччиною через Су-24

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев