Росія заявила Туреччині протест через збитий Су-24

news

Повідомляє korrespondent.net

Росія заявила військовому аташе Туреччини офіційний протест у зв’язку з атакою турецьких винищувачів на російський бомбардувальник Су-24, повідомляє ТАСС з посиланням на прес-службу Міноборони РФ.

“До Міністерства оборони РФ був терміново викликаний аташе з питань оборони при посольстві Турецької Республіки в Росії, якому було заявлено офіційний протест щодо дій ВПС Туреччини”, – сказали у відомстві.

“В даний час Міноборони Росії розробляє комплекс заходів щодо реагування на подібні інциденти”, – сказали в міністерстві.

“Бойові дії проти терористів в Сирії будуть продовжені”, – додали в прес-службі.

Міноборони РФ розглядає атаку турецьких винищувачів на російський бомбардувальник Су-24 як недружній акт, заявили у відомстві. “Розглядаємо дії турецьких ВПС як недружній акт”, – сказали в Міноборони.

“Спроби фахівців Міноборони Росії організувати взаємодію з турецькою стороною по лінії екстреного зв’язку успіхом не увінчалися”, – зазначили у відомстві.

Нагадаємо, у вівторок недалеко від кордону Сирії та Туреччини турецькі F-16 збили російський бомбардувальник Су-24, який, за заявою Анкари, порушив повітряний простір Туреччини. У Міноборони РФ стверджують, що літак не порушував повітряний простір Туреччини і знаходився тільки над територією Сирії.

Президент РФ Володимир Путін назвав це “ударом у спину” з боку посібників терористів. Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що наростаюча загроза тероризму з Туреччини не менше, аніж з Єгипту, тому росіянам не рекомендується відвідувати Туреччину найближчим часом.

0 Комментариев