Росія закликає своїх громадян покинути Туреччину

news

Повідомляє korrespondent.net

Туроператори готуються вивозити росіян на батьківщину.

Влада РФ рекомендує російським громадянам покинути Туреччину і утриматися її відвідування. Про це йдеться в заяві МЗС країни.

“У зв’язку з терористичними загрозами, що зберігаються на території Туреччини, підтверджуємо рекомендацію російським громадянам утримуватися від відвідування Турецької Республіки, а тим росіянам, що знаходяться там з особистими цілями, рекомендуємо повернутися на Батьківщину”, – наголошується в повідомленні.

Варто відзначити, що на даний момент в Туреччині знаходяться більше 9000 російських туристів. Про це заявила віце-прем’єр Ольга Голодець, передає Інтерфакс.

За її словами, туроператори мають намір у звичайному порядку вивозити їх на батьківщину. Чиновниця також вважає, що турецькому бізнесу на території РФ, який має витрати у зв’язку з російсько-турецьким кофлікт, знайдеться заміна.

“У нас, звичайно ж, дуже багато інвестиційних проектів, які реалізуються безпосередньо турецькими компаніями, це, насамперед, вдарить по турецькому бізнесу, але сьогодні є сили, в тому числі, в Російській Федерації, які готові прийти на заміну”, – підкреслила Голодець.

Днями російські туроператори оголосили про припинення продажу путівок до Туреччини.


У вівторок недалеко від кордону Сирії та Туреччини турецькі F-16 збили російський бомбардувальник Су-24, який, за заявою Анкари, порушив повітряний простір Туреччини. РФ, у свою чергу, стверджує, що літак знаходився над Сирією.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев