Росія посилить авіагрупу в Сирії – ЗМІ

news

Повідомляє korrespondent.net

Росія розглядає можливість збільшення складу авіагрупи в Сирії ще на 10-12 машин. Про це повідомляє КоммерсантЪ з посиланням на джерело в Генштабі.

Зазначається, що основу російської авіагрупи в Хмеймімі складають штурмовики Су-25СМ (12 машин), фронтові бомбардувальники Су-24М і Су-34 (по 12 машин), винищувачі Су-27СМ і Су-30СМ (по чотири машини). Також у розпорядженні військових 12 ударних вертольотів Мі-24 і три багатоцільових Мі-8.

За словами джерела в органах оперативного військового управління, до збиття Су-24 літаки літали без будь-якого прикриття.

Тепер кожен з 24 фронтових бомбардувальників буде літати в супроводі винищувача. У зв’язку з цим Генштаб РФ розглядає можливість збільшення винищувальної авіації на Хмеймімі ще на 10-12 машин, щоб кожен з Су-24М і Су-34 працював по цілях в парі із Су-27СМ або Су-30СМ.

Напередодні повідомлялося, що Росія посилила удари в районі падіння Су-24. По району падіння Су-24 завдаються ракетні удари з російських кораблів у Середземноморському басейні, розповіли повстанці.

Меркель: Аварія Су-24 погіршила ситуацію в Сирії

0 Комментариев