Рок-гурт СКАЙ завершив благодійний тур Україною: збирали кошти на операції військовим

news

Завершився благодійний тур Україною, на якому рок-гурт СКАЙ збирав кошти на операції військовим

Музиканти присвятили тур пораненим воїнам і їх потребам.

Олег Собчук, лідер гурту, є амбасадором національної програми #ВрятуйКінцівку. Місія полягає у запобіганні ампутації у українців, які отримали травми рук та ніг внаслідок війни. Аби досягти цієї мети, планується проведення 15 000 операцій. Український рок-гурт СКАЙ доєднався до збору на благородну місію.

Аби більше захисників могли отримати якісне лікування й реабілітацію, музиканти гастролювали усією країною й особисто відвідував медичні заклади України, де бійці отримують лікування коштом благодійних внесків.

Гурт «СКАЙ» їде до Луцька з благодійним концертом: музиканти збирають кошти на операції військовим 

Гурт виступав й у прифронтових містах, таких як Харків, Суми, Запоріжжя. З Харкова музиканти виїжджали під вибухи.

Наразі вдалося зібрали 743 тис. грн. 

Та зараз благодійники разом з гуртом готуються до великого концерта до Дня Києва, 26 травня, у Палаці Спорту.

СКАЙ зіграє разом з Ансамблем оркестру Збройних Сил України.

Рок-гурк СКАЙ презентував у Луцьку новий альбом НАПРОЛОМ в рамках благодійної програми #ВрятуйКінцівку

Одночасно на сцені будуть присутні 40 музикантів оркестру, 20 артистів хору та, звісно ж сам гурт СКАЙ. В спільному виконанні прозвучать як вже багаторічні народні хіти “Бест друг”, “Тебе це може вбити”, “Подаруй Світло”, “Легковажна”, “Струна”, а також новіші хіти “Напролом” та “Не відступати і Не здаватись”.

Акустичне відділення порадує фанів дуетним виконанням пісень “Не Йди” зі Златою Огнєвіч, “Іграшкова зброя” з Арсеном Мірзояном та піснею, яка стала хітом українського TikTok “Іду на Січ”, що була заспівана в дуеті з SANNA, а також “Знак Оклику”, яка буде зіграна з вокальною формацією “Піккардійська Терція”.

Кошти зібрані в рамках великого концерту також будуть направлені на лікування. Кожен придбаний квиток – допомога травмованим військовим.

 

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев