Резиденція Святого Миколая у безпечному місці: у Луцьку цьогоріч Святий Миколай чекатиме дітей в укритті

news

У Луцьку функціонуватиме резиденція Святого Миколая в укритті. З 19 по 25 грудня 2022 р. маленькі лучани можуть відвідати улюбленого святого у безпечному місці

Резиденція розміщується в таємному та, головне, безпечному місці. Потрапити до неї можна  через Арт-галерею “Образ”, що за адресою: м.Луцьк пр.Волі 2.

Відвідувачі зможуть поспілкуватися зі Святим Миколаєм, розповісти про свої мрії, передати свій лист з побажаннями. Миколай та його помічники радо приймуть кожного гостя та гостю.

Вхід до Резиденції безкоштовний, але донат на ЗСУ вітається. Кошти передадуть на придбання автівки для наших військових.

Графік роботи: з 13 до 19 год. щоденно протягом тижня. 

Увага!

  • Якщо плануєте прийти групою від 10 осіб, потрібно попередньо повідомити організаторів про свій візит, зателефонувавши за номером +380 96 124 7697. Разом підберемо оптимальний час і дату.
  •  Якщо Ви хочете, щоб ваша дитина отримала попередньо підготовлений Вами подарунок – попередьте про це організаторів та обговоріть деталі.
  • Якщо Ви хочете передати подарунок іншій дитині з числа незахищених верств населення – у резиденції буде така можливість.

Резиденція знаходиться в укритті, тому ви будете в безпеці навіть під час повітряної тривоги.  У разі відключення електроенергії атмосфера буде ще більш магічною завдяки ліхтарикам.

Давайте подаруємо частинку свого тепла та позитивні емоції дітям! Адже саме зараз, як ніколи, вони їх так потребують!

Ініціатори Резиденції: Департамент молоді та спорту Луцької міської ради, Луцький міський молодіжний центр, Арт-Галерея Образ та ГО» Фундація Мистецького Розвитку Наталії Грабовецької».

Партнери Резиденції:
ТЦ «Нова лінія»
«Аква Прінт»
«Офіс центр»
Благодійний фонд «Робимо добро дітям»
«VEIDA florist»
«Волинська Голландія»
Волинська Православна Богословська Академія
«MISKIV STUDIO»
Луцький Міський Учнівський Парламент
Арт Галерея «Образ&Grabovetsk»

Доречі, волиняни можуть відвідати незвичну етнорезиденцію Святого Миколая.

А у Рівному у центральному парку культури та відпочинку Т. Г.Шевченка також облаштували Резиденцію Святого Миколая. Цікаво, що знаходиться вона у так званому «Таємничому підземеллі Рівного».

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев