Результати обшуку засуджених на Волині

news

В управлінні ДПтС України у Волинській області підведено підсумки проведення в підпорядкованих структурних підрозділах області спеціальних операцій під умовним найменуванням «Заслон» та «Щит».

Про це повідомила прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області.
Напередодні та в ході Новорічних і Різдвяних свят у період з 21 по 31 грудня 2015 року проведено спеціальну операцію під умовним найменуванням «Заслон», а в період з 31 грудня 2015 року по 10 січня 2016 року персонал органів та установ було переведено на посилений варіант несення служби із проведенням спеціальної операції під умовним найменуванням «Щит». Чергові зміни та варти охорони переведено на трьохзмінний графік несення служби.

Всього за період проведення вказаних спецоперацій було виявлено та вилучено при спробі доставки до зон, що охороняються:

  • наркотичних речовин – 5,71 грам. Окрім того, за період проведення даних спецоперацій було ще 6 випадків вилучення заборонених предметів, які зовні схожі на наркотичні речовини, при спробі їх доставки засудженим (речовин рослинного походження та таблеток з написом «В-8»). Вилучені речовини були направлені на експертне дослідження.

Про ці 6 випадків було проінформували працівників Маневицького і Ківерцівського РВ УМВС України у Волинській області та викликали слідчо-оперативні групи.
Затримано 10 громадян. Стосовно 4 громадян склали адміністративні протоколи, а ще 6 громадян проходять як фігуранти кримінальних правопорушень;

  • спиртних напоїв – 40 літрів;
  • мобільних телефонів – 12 одиниць.

Виявлено та вилучено під час проведення обшуків у заборонених зонах:

  • спиртних напоїв – 28 літрів;
  • спиртовмісних речовин (браги) – 80 літрів;
  • предметів широкого вжитку – 6 одиниць;
  • КРП – 22 одиниці;
  • мобільних телефонів – 48 одиниць.

Яскравим прикладом вжитих практичних заходів стало проведення  29 грудня 2015 року в Маневицькій виправній колонії (№ 42) загального обшуку із залученням зведеного загону груп швидкого реагування установ Волинської області.
За результатами проведення загального обшуку в засуджених виявили та вилучили значну кількість заборонених для зберігання і використання предметів, в тому числі 26 мобільних телефонів, 16 карток різних мобільних операторів, 6 колод гральних карт заводського виготовлення, 15 батарей до мобільних телефонів, 1 MP-3 плеєр, 10 одиниць гарнітури до мобільних телефонів, 12 зарядних пристроїв та 11 штекерів до мобільних телефонів, 17 колючо-ріжучих предметів, 20,8 л. спиртного, 60 л. спиртовмісних речовин, 1,6 кг. сухих та 0,5 кг. дріжджів, 2 пристрої для нанесення татуювань, тощо.

Завдяки комплексу вжитих організаційно практичних заходів вдалося забезпечити сталу та керовану оперативну обстановку під час Новорічних і Різдвяних свят.
Надзвичайних подій, грубих порушень режиму тримання та ускладнення оперативної обстановки допущено не було.

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев