Рекомендації з вибору спортивних навушників

news

Більшість спортсменів віддає перевагу тренуванням під музику. Щоб не заважати оточенню та створити для себе комфортні умови прослуховування, знадобляться якісні спортивні навушники. Як вибрати найкращу модель для щоденного використання? Розбираємося детально в статті.

5 характеристик, на які варто звертати увагу під час купівлі

Щоб використання аудіодевайсів для спорту було комфортним і безпечним, треба вибрати зручну модель. Навушники для спорту мають кілька ключових параметрів.

Види девайсів

У спортивних моделях головне, щоб вони були комфортними та зручними. Тому варто заздалегідь визначитися з видом навушників.

  1. Більшість спортивних пристроїв — це вакуумні моделі. Вони зручно розташовуються у вусі завдяки силіконовим амбушурам. Не випадають під час різких рухів чи стрибків, бігу.
  2. Сучасні навушники-вкладиші теж активно використовуються, особливо під час тренувань на вулиці. Адже вони дозволяють чути звуки довкола й миттєво реагувати на потенційну небезпеку.

Вид конструкції

Залежно від того, як фіксуються навушники на голові, вони можуть бути:

  • із завушниками різної форми та довжини;
  • з потиличною дужкою;
  • з шийним шнурком;
  • стандартні.

Тип підключення

Спортсмени вибирають зручні моделі, які не відволікають від тренування. В обох груп девайсів є прихильники.

  1. Бездротові — дозволяють відкласти смартфон і тренуватися лише з навушниками без зайвих дротів. Зв’язок із девайсом доступний у радіусі 2–200 м. Повна свобода дій з максимальним комфортом.
  2. Дротові — дають повну автономність, адже їх не потрібно заряджати. Обидва «вуха» завжди поруч, їх не потрібно шукати. Забезпечують кращу стабільність з’єднання.

Акумулятор

Ключовий параметр для бездротових моделей. Важливо, щоб пристрій мав потужну батарею, яка може забезпечити максимальну тривалість автономної роботи на час тренувань.

Зазвичай виробники встановлюють акумулятори, яких вистачає на 15–20 годин безперервного прослуховування. Є кейси, які підтримують швидку зарядку. Достатньо 40 хвилин, щоб повністю відновити заряд батареї навушників.

Додаткові можливості

Чим більше функцій має пристрій, тим ефективніше його можна використовувати, і не тільки на тренуваннях.

  1. Спортивні аудіопристрої мають бути захищеними від вологи по стандарту IPX4 або IPX5. Такий захист рятує електронні плати від взаємодії з потом, дощем чи водою під час плавання.
  2. Додаткові практичні фішки. Сенсорні клавіші для управління дозволяють швидко переключити трек. Якщо ви хочете швидко знаходити інформацію в процесі тренування, то варто купити навушники з функцією голосового помічника.

Вибирайте зручні навушники для улюбленого типу активностей, щоб покращити своє самопочуття та настрій під час тренування.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев