Реформа церковного календаря: представники УГКЦ та ПЦУ створять спільну групу для вивчення можливого переходу на новий календар

news

24 грудня на території Михайлівського Золотоверхого монастиря відбулася зустріч Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава та Митрополита Київського і всієї України ПЦУ Блаженнішого Епіфанія.

Під час зустрічі Блаженнішого Святослава з Блаженнішим Епіфанієм обговорили реформу церковного календаря

Про це повідомляється на сайті УГКЦ.

За результатами зустрічі предстоятелі вирішили створити спільну робочу групу для реформи календаря.

Спільну групу започаткують з нагоди відзначення 1700-річчя Першого Вселенського Собору, що відбувся в Нікеї у 325 році. На цьому Соборі, зокрема, було визначено календарні принципи церковного життя.

Ця робоча група має напрацювати конкретні пропозиції для предстоятелів та Синодів обох Церков в контексті приготування до відзначення 1700-річчя Першого Вселенського Собору, що відбувся в Нікеї у 325 році. На цьому Соборі визначили календарні принципи церковного життя.

Підсумовуючи прожитий рік, сторони обговорили сучасну ситуацію у міжконфесійних й державно-церковних взаємовідносинах в Україні, триваючу російську агресію проти нашої держави, перспективи розвитку України в післявоєнний час та низку інших актуальних питань,

– йдеться у повідомленні на сайті УГКЦ

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев