РБ ООН закликала світову спільноту допомогти Тунісу покарати винних у теракті

news

Повідомляє korrespondent.net

Рада Безпеки ООН і генеральний секретар організації Пан Гі Мун засудили здійснений у вівторок в столиці Тунісу теракт, в результаті якого загинули щонайменше 12 осіб, і висловили співчуття близьким жертв, передає ТАСС.

 

“Члени Ради Безпеки наголосили на необхідності залучення виконавців, організаторів і спонсорів цього гідного осуду акту тероризму до правосуддя та закликали всі держави активно співпрацювати з владою Тунісу в цьому напрямку відповідно до зобов’язань в рамках міжнародного права та відповідних резолюцій Ради Безпеки”, – йдеться заяві Радбезу.
 
У РБ ООН вказали, що акти тероризму є злочином незалежно від мотивів і цілей, а також закликали країни боротися з цим явищем усіма засобами, але при повазі міжнародного права.
 
У свою чергу, Пан Гі Мун запевнив народ Тунісу в тому, що ООН буде продовжувати надавати країні підтримку в боротьбі з тероризмом і зусиллях зі зміцнення демократії.
 
Нагадаємо, у вівторок в центрі столиці Тунісу був атакований автобус, що перевозив співробітників президентської охорони. За попередніми даними, напад скоїв терорист-смертник на замінованому автомобілі. В результаті теракту загинули щонайменше 12 людей, ще 16 отримали поранення.

Атака на Париж: Франція провела більш як 160 затримань і 1200 обшуків

 
Президент країни Бежи Каїд ес-Себсі оголосив про введення режиму надзвичайного стану терміном на 30 днів, а також комендантської години.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев