Ракетний терор Чернігова: вже відомо про 17 загиблих та 61 постраждалого (оновлюється)

news

В Чернігові ворог атакував об’єкти соціальної інфраструктури.

Про це повідомляє виконувач обов’язків міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Сьогодні, 17 квітня 2024 року, зранку, ворог завдав кілька ракетних ударів по об’єктах цивільної та соціальної інфраструктури Чернігова. 

На жаль, є загиблі і постраждалі.

Станом на 16:00 вже 17 загиблих та 60 постраждалого, в тому числі трьох дітей, внаслідок ракетних ударів рф по Чернігову. Двоє людей загинули в лікарні. Пошуково-рятувальна операція триває.

Зараз там знаходяться всі відповідальні служби. Лікарні працюють в посиленому режимі і вже приймають перших постраждалих.

Попередньо 16 будинків мають пошкодження, в переважній більшості від вибухової хвилі повилітали вікна. Обстеження будинків триває.

росія продовжує діяти терористичними методами проти цивільного населення України.

Чернігів. Триває рятувальна операція після російського ракетного удару. Люди під завалами. Станом на цей час відомо про 20 постраждалих і 10 загиблих. Мої співчуття рідним та близьким. На жаль, кількість загиблих може зрости. І цього не було б, якби Україна отримала достатньо засобів ППО та якби рішучість світу в протидії російському терору теж була достатньою. Терористи здатні ламати життя лише тоді, коли спочатку їм вдається залякати тих, хто здатен зупинити терор і захистити життя. Рішучість має значення. Підтримка має значення. Української рішучості достатньо. Потрібна достатня рішучість партнерів і достатня підтримка, яка її відображатиме” – написав у своєму телеграм-каналі Володимир Зеленський.

росія – це країна терорист, яка воює проти цивільного населення та знищує все до чого може дотягнутися.

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев