Путівки в “Артек” стануть доступнішими: розширено перелік категорій дітей, які можуть отримати безкоштовну путівку

news

Уряд України розширив перелік категорій дітей, які мають право отримати безоплатні путівки до Міжнародного дитячого центру “Артек”.

Відповідні зміни внесено до Порядку використання коштів, передбачених у держбюджеті для організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Згідно з оновленим документом, безоплатні путівки до “Артеку” можуть отримати:

  • діти учасників бойових дій, зокрема й добровольців;
  • діти загиблих (померлих) Захисників і Захисниць;
  • діти, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи та отримують допомогу на проживання ВПО.

Зазначається, що половина виділених путівок до Міжнародного дитячого центру (МДЦ) “Артек” передбачені для дітей, які живуть на території активних бойових дій.

Крім цього, безкоштовно відпочити можуть:

  • діти-сироти, позбавлені батьківського піклування;
  • рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одній прийомній сім’ї або дитячому будинку сімейного типу;
  • діти з малозабезпечених сімей;
  • діти, один із батьків яких загинув, пропав безвісти або помер від поранення, контузії, каліцтва або захворювання, отриманого в зоні проведення АТО, здійснення заходів національної безпеки і оборони, відсічі і стримування російської збройної агресії в Донецькій і Луганській областях, зоні бойових дій.

В Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України зазначили, що ці зміни покликані надати можливість оздоровитися більшій кількості дітей-вимушених переселенців та інших дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Для отримання більш детальної інформації про порядок та умови отримання безоплатних путівок до “Артеку” рекомендується звертатися до місцевих органів соціального захисту населення або до Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Цікавий weekend: Луцький зоопарк пропонує подорож у дику природу, не виходячи з міста

Допоміг грант: фермерка з Волині створила виробництво охолодженого перепелиного м’яса

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев