Причини популярності віртуальної сімки

news

Виробництво мобільних телефонів невпинно модернізується. Розробники додають нових корисних функцій та позбавляють пристрої зайвого. На черзі вдосконалення — оптимізація роботи сім-карт. Новітня віртуальна сімка вбудовується прямо у матрицю пристрою і не потребує заміни при зміні номера чи оператора. Таке технічне рішення має багато позитивних сторін і стає все більш популярним серед користувачів.

Чому обирають телефони з віртуальною сімкою

Багато абонентів мобільного зв’язку навіть не замислюються про те, чи зручна їх класична пластикова сім-картка. Якщо її не доводиться виймати та міняти, вона зовсім не привертає уваги і повністю влаштовує власника. Але для тих, хто користується кількома номерами різних провайдерів, або змушений переплачувати за роумінг під час закордонних подорожей, фізична картка має багато обмежень і додає клопоту.

Віртуальна сімка eSIM позбавлена більшості недоліків пластикового передавача:

  • Її не потрібно міняти через фізичний знос або для підключення іншого номера.
  • На вбудовану сімку можна записати понад 5 різних номерів.
  • еСІМ підтримує тарифи від закордонних провайдерів, тому можна придбати новий пакет в аеропорті та активувати його одразу ж після перетину кордону.
  • Придбання та налаштування здійснюється віддалено без візитів до салону зв’язку.
  • Сімку не можна загубити, а при втраті телефону її дані будуть недоступні зловмисникам.
  • Викрадений пристрій легше знайти завдяки пеленгації по вмонтованій сім-картці.

Технологія еСІМ не лише спрощує організацію спілкування, а й дозволяє модернізувати самі пристрої. В телефоні не потрібно виділяти місце під слот для сім-картки та продумувати його конструкцію з можливістю відкривання. Корпус можна зробити тоншим та герметичнішим, щоб запобігти потраплянню вологи чи забруднень.

Як підключити віртуальну сімку

Технологію еСІМ в Україні підтримують не всі провайдери, проте їх число поступово зростає. Оператор Київстар надає можливість переходу на нову систему новим та чинним абонентам. Для активації вбудованої сімки спершу слід пересвідчитися, що смартфон підтримує такий формат. Інформацію про можливості моделі свого пристрою можна знайти в інструкції до неї, на сайті бренду виробника, або в переліку доступних пристроїв на сайті інтернет-магазину Київстар.

Новим користувачам мережі доведеться підібрати тарифний план, що вдовольнить їх потреби та підійде для обслуговування еСІМ. Після його придбання оператор надішле код активації, який потрібно ввести згідно з підказками від смартфона. Наявні клієнти оператора можуть подати заявку на заміну пластикової картки на віртуальну в особистому кабінеті в додатку Київстар.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев