Програма відзначення Дня захисника України у Луцьку

news

У серпні цього року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким щорічно 14 жовтня – у день одного з величних православних свят — Покрови Пресвятої Богородиці –відзначатиметься День захисника України.

У прес-службі Луцької міської ради повідомили про програму відзначення цього свята.

Зранку у храмах міста триватимуть святкові Богослужіння.

З 13:00 до 15:30 на Театральному майдані відбудеться урочиста посвята учнів обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

З 15:00 до 16:00 на Алеї почесних поховань Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятить пам’ятники лучанам, які загинули під час виконання завдань Антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. Усіх охочих взяти участь у заході о 14:30 на Театральному майдані міста чекатимуть автобуси для поїздки на міське кладовище у с. Гаразджа.

Також о 17.00 в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка відбудуться урочистості з нагоди Дня захисника України.

Відповідно до розпорядження міського голови 14 жовтня будуть вивішені державні прапори на флагштоках адміністративних будівель підприємств, установ, організацій міста, забезпечено святкову ілюмінацію. Протягом тижня відбудуться тематичні патріотичні заходи в закладах освіти та культури, зустрічі з ветеранами ОУН-УПА, учасниками Революції Гідності, бійцями АТО.

Міський голова Микола Романюк звертається до представників політичних партій та громадських огранізацій з проханням у цей день не розміщати на Театральному майдані агітаційні намети.

 

 

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев