Причини випадіння волосся

news

Випадіння волосся — проблема, як чоловіків, так і жінок. Якщо лікування за допомогою масок і шампунів не дає ефекту, то бажано звернутися до лікаря-трихонолог. Є дуже багато захворювань, які викликають випадіння волосся. Тому для того, що б вилікувати ваше волосся, слід виключити деякі захворювання і з’ясувати причину.

Найбільш часті захворювання, яким передує випадіння волосся:

1. Анемія

Мова піде про залізодефіцитну анемію. Виявити її можна за допомогою аналізу крові. Якщо у вас знижений гемоглобін (у ньому якраз і міститься залізо), то є ризик цього захворювання.

Анемія має такі симптоми, як блідість шкіри, слабкість, швидка стомлюваність, ламкість нігтів і волосся. Нігті починають розшаровуватися і ламатися. Проблеми волосся починаються з того, що воно починає втрачати свій блиск, стає сухим, а потім вже починає випадати.

Якщо у вас є якісь з цих симптомів, то слід звернутися до терапевта. Він призначить вам залізовмісні вітаміни і пропише дієту. При цьому слід вживати якомога більше залізовмісних продуктів. Їжте печінку, м’ясо, гранат, квасолю — вони заповнять дефіцит заліза.

2. Ліки

Деякі ліки також впливають на засвоєння організмом заліза. Найбільш сильно може позначитися застосування антибіотиків, діуретиків і контрацептивів.
Часто волосся починає випадати після застосування протизаплідних таблеток. В цьому випадку зверніться до гінеколога, він повинен виписати вам інший препарат. Якщо після того, як ви приймали якісь ліки, у вас стало випадати волосся — проконсультуйтеся з лікарем.

У будь-якому випадку ретельно стежите за реакцією організму на будь-який медичний препарат.

3. Гормональний збій

Гормональний баланс також впливає на наше волосся. Якщо порушена робота щитовидної залози, яєчників і надниркових залоз, то знову ж проблема випадіння волосся може почати вас турбувати все частіше.

Що б уникнути цього — здайте аналізи крові на гормони. Робляться ці аналізи в будь-якій поліклініці і медичному центрі, тому якщо вас щось турбує, потрібно починати лікуватись відразу ж.

4. Захоплення дієтами

Ні в якому разі не можна сидіти на дієтах, які виключають білок. Також у вашому раціоні обов’язково повинна бути сірка. Вона міститься в шкірці яблук.

Неправильно підібрана дієта, що виключає вживання багатьох корисних продуктів, може привести не тільки до випадіння волосся, а й багатьох інших захворюваннь. Якщо ви все ж вирішили сісти на дієту, проконсультуйтеся з фахівцем, наскільки вона допустима для вашого організму.

5. Стреси

Стреси — це одна з причин випадіння волосся. Тільки от її мало кому доводиться уникнути, адже волосся починає випадати не відразу, а через 4 – 6 місяців.Тому не піддавайтеся стресу, частіше відпочивайте на свіжому повітрі, займіться йогою і просто радійте життю!

Якщо у вас є якась із цих причин — не намагайтеся лікуватись самостійно — зверніться до фахівця, він призначить вам потрібні ліки і за необхідності — дієту.

Автор статті: Олег Горох

1 Комментарий