Представники волинських громад вирушили  на виставку Expo 2021 в Дубаї

news

Представники трьох волинських громад – Дубівської, Велимченської та Володимир-Волинської вирушили на виставку Expo 2021 в Дубаї, поїздка організована Асоціацією міст України.

Про це інформує Волинське відділення асоціації міст України.

Делегація керівників органів місцевого самоврядування активних учасників проєкту подолання цифрової освітньої нерівності “Інноваційний прорив” з усіх куточків України працюють сьогодні на Еxpo 2021 у Дубаї.

Участь у делегації від АМУ беруть 33 очільників громад з усіх куточків України.

Нові ідеї розвитку, сучасний світовий досвід, актуальні тренди та технології майбутнього – все це побачать і головне обговорять в колі колег однодумців, які за цих п’ять днів стануть ще й друзями – ось так АМУ зшиває країну, налагоджуючи міжмуніципальне співробітництво.

Кожен спробує знайти відповіді на найболючіші питання розвитку освіти та науки у своїй громаді.

Українцям так багато потрібно зробити для зміни на краще життя мешканців громад, але те завзяття, з яким дискутують члени делегації, переконує, що не все так просто.

Відвідування Еxpo 2021 безумовно стане кроком уперед в особистісному розвитку кожного з делегатів, які представляють АМУ, а Дубай привітно зустрічає делегацію голів громад з України, в річницю нових створення громад та проведення тогорічних місцевих виборів представників органів місцевого самоврядування незабутні враження.

Освіта має бути основним пріоритетом розвитку, ще раз переконуються у цьому волинські самоврядці в Дубай – очільники Дубівської, Володимир-Волинської та Велимченської громад Роман Троцюк, Анастасія Павлович та Ігор Пальонка. Зауважимо, що учасниками делегації стали найактивніші учасники проєкту подолання цифрової освітньої нерівності “Інноваційний прорив” та уклали відповідний меморандум з Асоціацією міст України.

Одним з пріоритетів в діяльності Мінцифри, Асоціації міст України та органів місцевого самоврядування є цифрова трансформація освіти. Це відкрило шлях реалізації проєкту подолання цифрової освітньої нерівності «Інноваційний прорив».

Реалізація цього проєкту сприятиме підвищенню рівня надання освітніх послуг в Громаді, зокрема, в рамках проєкту передбачається:

– підключення закладів загальної середньої освіти до сучасних електронних освітніх ресурсів;

– участь педагогічних працівників закладів освіти громади у семінарах-практикумах, тематичних науково-методичних семінарах, конференціях, конкурсах та ін.;

– залучення громад до національних та міжнародних проєктів, в тому числі грантових;

– організацію заходів із підвищення кваліфікації вчителів партнерськими громадськими організаціями.

 

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев