Пожежа у Луцькому госпіталі: люди потребують допомоги

news

Сьогодні вночі, о 02:25 до рятувальної служби надійшло повідомлення про пожежу у Луцькому військовому гарнізонному госпіталі. О 02:36 на місце пригоди прибули рятувальники 25-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Луцька.

Одразу було встановлено, що пожежа охопила покрівлю лікарняного корпусу. 12 одиниць пожежно-рятувальної техніки гасили пожежу протягом двох годин, до 5 ранку.

Як повідомляє Перший, вогонь, за інформацією очевидців, почався у крилі, де знаходяться адміністративні приміщення, перекинувся на дах. Полум’я швидко поширилося покрівлею, яка мала деревяні перекриття і була покрита шифером. «Дах згорів за 15 хвилин» – розповів один з очевидців.

Пацієнтів та персонал госпіталю було оперативно евакуйовано. 91 людину, з яких 7 хворих у важкому стані розмістили у Луцькій міській клінічній лікарні. Постраждалих від пожежі немає. Лежачих виносили на ношах. Евукуйовано також 11 працівників госпіталю.

На місці пожежі працювали як патрульні та пожежні, а також на допомогу долучилися таксисти. Так, служба 579забезпечила перевезення хворих до лікарні.

На даний час на місці пожежі продовжують працювати рятувальники. На подвір’ї розкидані уламки даху, на території вхід обмежений.

Усіх небайдужих волинян закликають допомогти для евакуйованих пацієнтів, оскільки люди залишилися без одягу та особистих речей.

Наталія Ариванюк, волонтер, звернуласяна своїй сторінці у фейсбуці з проханням про допомогу та підтримку:

При евакуації близько 20 чоловік залишилися, хто в одній футболці, хто без тапочок, без теплішого одягу! Точного списку поки немаю. Є хлопці з далеких сіл, треба допомогти елементарним, одяг, взуття (тапочки).

Контакти Наталії: тел- 0506540649, картка Приват: 5523245800122663.

 

Фото з інтертнету

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев