Пожежа на Потебні: сусіди скаржаться на власника згорілої квартири

news

Мешканці будинку на вулиці Потебні у Луцьку, де 5 березня сталася пожежа, подали заяву до правоохоронних органів щодо впливу на власника пошкодженої квартири.

Про це повідомив патрульний поліцейський Дмитро Ектов.

Нагадаємо, вранці 5 березня у Луцьку на вулиці Потебні сталася пожежа в двоповерховому будинку. Завдяки реакції перехожого було вчасно викликано пожежників та евакуйовано власника квартири, де було займання та інших мешканців квартирного будинку.

Мешканці згорілої квартири та сусіди розповіли про подію та її наслідки. За їхніми словами, 41-річний власника згорілої квартири  він веде аморальний спосіб життя, вживає алкоголь, шумить вночі та лається. Пожежа стала останньою краплею, після чого люди написали заяву до поліції.

У той же час власник квартири Іван Коваленко заперечує вживання алкоголю. Він не знає причини пожежі, але припускає, що вона могла виникнути через зарядний пристрій для акумулятора.

пожежа Потебні

Іван Коваленко на кухні, яка вціліла під час пожежі. Фото: Суспільне Луцьк

Щодо обставин пожежі, рятувальники розглядають можливі причини – необережне поводження з вогнем, коротке замикання чи необережність під час куріння.

Під час пожежі власник не постраждав, його врятував перехожий.

Наразі триває розслідування причин пожежі.

Читайте також: StopCrime: в Україні почав роботу портал для повідомлень про сексуальне насильство над дітьми в Інтернеті

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев