StopCrime: в Україні почав роботу портал для повідомлень про сексуальне насильство над дітьми в Інтернеті

news

Міністерство цифрової трансформації України разом з Департаментом кіберполіції та громадською організацією «Магнолія» представили перший портал повідомлень про сексуальне насильство над дітьми в мережі Інтернет.

Портал “StopCrime” – це інноваційний крок для захисту дітей від небезпеки, що загрожує їхньому безпеці в онлайн-середовищі.

Відтепер громадяни України можуть надавати інформацію про будь-які випадки сексуального насильства над дітьми в Інтернеті  просто перейшовши за посиланням: https://stopcrime.ua/net-crime.

Ця ініціатива базується на співпраці з європейськими партнерами та впроваджена відповідно до європейської Стратегії Кращого Інтернету для дітей.

Читайте також: Як безпечно донатити на допомогу Україні: поради волинянам від кіберполіції

Заступниця Міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції Валерія Іонан підкреслила важливість створення безпечного онлайн-простору для дітей та наголосила, що портал StopCrime є новою можливістю для захисту прав громадян в Інтернеті.

Повідомлення, надіслані через портал StopCrime, можуть бути анонімними, проте важливо надати посилання на матеріали, які стосуються сексуального насильства над дітьми в мережі. Громадська організація «Магнолія», яка є членом Міжнародної мережі , відповідає за обробку та аналіз поданих повідомлень, а також передаватиме його до Департаменту кіберполіції та в Інтерполу.

За словами начальника Департаменту кіберполіції Юрія Виходця, запуск порталу StopCrime є важливим кроком у боротьбі зі злочинністю в Інтернеті, особливо стосовно сексуального насильства над дітьми.

Підтверджена інформація невідкладно надходитиме до правоохоронців для проведення розслідування та викриття зловмисників,

– зазначив начальник Департаменту кіберполіції Юрій Виходець.

Читайте також: Таксі у Луцьку: перелік популярних служб

Президент громадської організації «Магнолія» Євгенія Ткаченко висловила вдячність партнерам за підтримку та зазначила, що спільна робота з Міністерством цифрової

стопкрайм

За інформацією Національної поліції України

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев