Повідомили, де на Волині виявили підакцизні тютюнові вироби та елітний алкоголь

news

Днями працівниками податкової міліції Волині спільно з прикордонниками, під процесуальним керівництвом прокуратури області, проведено ряд заходів на території міста Ковель та Ратнівського району з метою вивільнення ринку від фальсифікату. Про це інформує ГУ ДФС у Волинській області.

 

Відтак, правоохоронцями у м. Ковель, поблизу Брестського ринку виявлено транспортний засіб, з якого місцевий «бізнесмен» намагався незаконно реалізувати значну партію тютюнових виробів марки «Marvel», виробництва Республіки Білорусь. Весь товар, а саме цигарки без марок акцизного податку встановленого зразка, оперативними співробітниками вилучено.

Одночасно, податковою міліцією Волині у житлових та складських приміщеннях жителів сіл Ратнівського району проведено санкціоновані обшуки, за результатами яких встановлено місця накопичення незаконного підакцизу.

Внаслідок проведених заходів з незаконного обігу вилучено тютюнові вироби та елітний алкоголь, зокрема вартісне віскі та шампанське. Згідно попередньої оцінки правоохоронців вартість вилученого майна становить майже 300 тисяч гривень.

Наразі вирішується питання про статус вилучених товарно-матеріальних цінностей, а також проводиться весь комплекс заходів з метою встановлення осіб причетних до такої незаконної діяльності.

В оперативному управлінні наголошують, що триває проведення операції «Акциз – 2018», метою якої є припинення незаконного виробництва та розповсюдження підакцизної продукції. А тому ГУ ДФС у Волинській області звертається до усіх небайдужих громадян з проханням негайно повідомляти про виявлені факти незаконного виготовлення чи реалізації підакцизних товарів на номерами: (0332) 777-102, (0332)777-197, (0332)-777-139, 066-211-02-02.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев