Потрібна допомога: лисичкам з луцького зоопарку необхідно збудувати житло

news

Луцький зоопарк звертається для небайдужих жителів міста та області, наразі в закладі стоїть гостра потреба у вольєрі для лисиць. Його необхідно збудувати в найкоротший термін, а це – у межах 150 тисяч гривень, для підприємства це непідйомна ціна, адже основним джерелом доходу є кошти з продажу квитків.

Працівники луцького зоопарку звертаються до небайдужих за допомогою, аби в найкоротший термін збудувати житло для лисиць.

Про свої потреби розповідають на сторінці луцького зоопарку.

вольєр для лисиць

«Причиною цього звернення є гостра потреба у побудові просторого вольєру для лисиць. Ще на початку року ми мали у колекції чотири такі тваринки. Станом на сьогодні їх 14. У кожного – власний сумна історія потрапляння до зоопарку. Трьох малят, викуплених небайдужою людиною Катериною Миронюк від жахливої перспективи бути «тренажером» для мисливських собак, привезли з Ковеля. Шістьох руденьких знайшли у закинутій будівлі неподалік Луцька, яку мали зносити. Одна тваринка потрапила до нас у травмованому стані – мала опіки через спалювання сухостоїв на Ківерцівщині. Усіх ми прихистили, утримуємо та лікуємо.

Однак не можемо лисам забезпечити комфортного утримання відповідно до вимог, бо усі вольєри заселені. І нове помешкання необхідно побудувати якнайшвидше, а це – у межах 150 тисяч гривень. З огляду на те, що джерелом прибутку в зоопарку є продаж квитків (дорослий – 60 грн, дитячий – 40грн), а коштів ми потребуємо і на корми, і на комунпослуги, і на заробітні плати, сума для нас – велика.

А ще варто уточнити: у наших планах на рік фіксували побудову за зароблені кошти вольєрів для інших мешканців зоопарку, які, так би мовити, теж перебувають у черзі на поліпшення житлових умов.

Отож, просимо усіх, кому так само, як і нам, небайдужа доля врятованих лисиць, долучитися до збору коштів на вольєр для цих тварин. Обіцяємо чітку звітність», – йдеться у дописі.

Кошти можна перераховувати на розрахунковий рахунок № 26003055404511 в КБ «Приватбанк», МФО 303440. Перекази робіть з приміткою: «На вольєр для лисиць».

0 Комментариев