Потрапив в ДТП на орендованому авто – що робити?

news

Оренда автомобілів в наш час це буденна справа. Дехто часто користується цією послугою і в нього не виникає ніяких питань, але для когось це в новинку. Тоді з’являється таке питання: «Наскільки це безпечно?».

Адже завжди є ризик пошкодити автомобіль і варто одразу знати як діяти в подібній ситуації, щоб потім уникнути сюрпризів і непередбачуваних наслідків.

Справді, статися може будь-що, на своєму автомобі чи на прокатному, від аварії ніхто не застрахований. В цьому може і не бути вини орендаря, тоді особливо важливо врахувати всі нюанси.

Що потрібно робити при аварії в такій ситуації?

В першу чергу, не треба панікувати, а чітко контролювати ситуацію і дотримуватись дій установлених правилами дорожнього руху:

  • Найперше, потрібно включити аварійний сигнал.
  • Перевірити чи ніхто не постраждав. Надати допомогу, якщо вона потрібна.
  • Далі необхідно викликати працівників поліції, для реєстрації ДТП. Обов‘язково треба щоб все було офіційно оформлено. Бажано було б сфотографувати пошкодження.
  • Обов‘язково повідомити про це менеджера нашої компанії.
  • Дочекатися завершення оформлення і забрати пакет документів для передачі нам.

Багато хто одразу розгублюється думаючи, що якщо розбив прокатну машину, потрібно буде самостійно відшкодувати всі збитки.

Насправді такі випадки часто трапляються. Тому головне заспокоїтись і розуміти, що Ви не будете перший, хто розбив орендований автомобіль і компанії, які цим займаються уже давно це врахували і продумали як вирішувати такі питання.

Хто платить при ДТП на орендованих авто

Перед тим як взяти напрокат автомобіль укладається публічний договір. В якому прописуються всі умови.

В тариф включено базову страховку. Тобто, фінансова відповідальність у випадку ДТП обмежується франшизою.

При оплаті послуг потрібно сплатити депозит, який ще називають «Франшиза».

Це і є та сума в рамках якої орендар несе відповідальність за автомобіль у разі пошкодження.

Якщо сума ремонту перевищує розмір депозиту, іншу частину сплачує страхова компанія. Все що потрібно зробити, передати отримані документи.

Безпечна оренда авто в Луцьку. Відома в Луцьку компанія Detriot дбає про своїх клієнтів та намагається зробити все для комфортного користування їхніми послугами послугами. Тому орендуючи авто на Detroit, можна бути впевненим в безпечності користування цією послугою. Базова страховка уже входить в тариф договору орендодавця і ніяких додаткових коштів сплачувати не доведеться.

Автор статті: Спеціально для ВолиньІнфо

0 Комментариев