Популярні інгредієнти для десертів та напоїв сегменту HoReCa

news

Десерти та напої – це невід’ємна складова меню більшості закладів громадського харчування. Чим вони смачніші, тим більше відвідувачів ходять до закладу. Адже інколи так хочеться насолодитися теплим чаєм чи какао з улюбленою випічкою в компанії друзів. До того ж, багато кафе та кондитерських роблять кенді-бари, пропонуючи десерти на весілля, ювілеї, хрестини, дні народження та інші свята.

Фахівці ТМ «Любисток» підготували інформацію про найпопулярніші інгредієнти, які використовуються для приготування десертів та напоїв – какао-порошок (алкалізований та натуральний), топінги, сиропи.

Види какао та його застосування у кулінарії

У кожному закладі, де готують випічку, обов’язково повинен бути якісний какао-порошок. Перед тим, як вибрати і купити какао, потрібно розібратися, які є види цього продукту і чим вони відрізняються один від одного.

Виробники зараз пропонують алкалізоване какао та традиційне натуральне какао. У чому різниця між цими продуктами?

Алкалізоване какао довше зберігається, має більш насичений темний колір, тому у випічку його потрібно класти менше, ніж звичайного какао. Алкалізований продукт має менш гіркий присмак, а його смак більш м’який і насичений.

Виробництво традиційного і алкалізованого какао починаються однаково: обидва продукти проходять процес ферментації, сушіння, а також полірування та розмелювання. Після цього з подрібнених какао-бобів віджимають масло, і залишається макуха. Макуха, отримана в процесі виробництва, йде на приготування какао-порошку. При виробництві алкалізований какао продукт просто проходить ще одну стадію обробки, яка і називається алкалізація. В результаті виходить продукт, який володіє зниженим рівнем кислотності та насиченим, м’яким ароматом без сильної гіркоти.

Із какао можна приготувати:

  • какао-напій;
  • шоколадний крем;
  • помадку;
  • суфле;
  • посипку.

Розмішавши какао з борошном, можна отримати смачні капкейки, мафіни, коржі для торту. Какао також додають до готових десертів – наприклад, до улюбленого всіма тірамісу. Ним також прикрашають морозиво та випічку. Це один з найпопулярніших інгредієнтів у HoReCa.

Сиропи та топінги

Ці солодкі добавки також дуже часто використовуються для приготування напоїв та десертів. Проте, на відміну від какао, вони не є основним інгредієнтом, а лише потрібні для того, аби покращити смак готового продукту.

Сиропи. Ви можете купити сироп для кави, для алкогольних та безалкогольних коктейлів. Вони надають напоям більш насиченого солодкого присмаку та гарного кольору. У випічці сиропи використовуються для просочування коржів.

Топінги. Це густі солодкі добавки, якими прикрашають десерти та напої, роблять ними малюнки та написи. Ви можете підібрати топінги для млинців, морозива, тортів та іншої випічки. Також ними роблять малюнки на пінці з молока.

Найпопулярніші смаки топінгів та сиропів:

  • десертні: карамель, шоколад, ваніль, солона карамель;
  • фруктово-ягідні: полуниця, малина, ківі, лимон, банан, вишня;
  • горіхові: лісовий горіх, мигдаль, фісташка;
  • для приготування коктейлів: гренадин, блю кюрасао, амаретто, ірландський лікер та ін.

Купуючи такі інгредієнти для випічки та напоїв, завжди обирайте продукцію від перевірених виробників. Українські виробники, в тому числі й ТМ «Любисток» зараз готові запропонувати не менш якісні інгредієнти, ніж закордонні компанії. Додавайте нові позиції до меню свого закладу та радуйте своїх клієнтів якісними десертами та напоями!

Автор статті: Спеціально для ВолиньІнфо

1 Комментарий