Понеділок розпочався з масованих ракетних атак ворога

news

Ворог воює не з ЗСУ, адже там отримує гідну відсіч, а тероризує мирне населення України. 

Ранок понеділка розпочався з повітряної тривоги по всій Україні, а також з масового ракетного обстрілу українських міст. 

“Частина Києва знеструмлена, через попадання в об’єкти критичної інфраструктури, також у деяких районах відсутнє водопостачання,” – повідомив міський голова Києва Віталій Кличко. 

“Збита ворожа ракета на Вінниччині впала на цивільні об’єкти. Є руйнування, але обійшлося без людських жертв,” – повідомив голова обласної ОВА Борзов. 

“Запоріжжя залишилося без електропостачання. Ворожі обстріли критичної інфраструктури,” – зазначив секретар міської ради Куртєв. 

У Черкаській ОВА також зазначають про знеструмлення частини області, внаслідок атак об’єктів інфраструктури. 

“Приблизно 8:00 ворог завдав по Харкову та Чугуївському району ракетних ударів. Попередньо, ракетами комплексу С-300, які запустили з бєлгорода. Пошкоджено об’єкти критичної інфраструктури. Тому можливі перебої зі світлом. Постраждалих на цю хвилину немає,”-  йдеться у повідомленні голови Харківської ОВА Олега Синєгубова. 

“Ворожі ракети поцілили в один із енергетичних об’єктів в районі Світловодська,” — голова Кіровоградської ОВА. Попередньо обійшлося – без жертв.

“Над Львівщиною збили ракети ворога. Деталі згодом. Залишайтесь в укриттях,” – повідомив голова ОВА Козицький.

“У Чернівецькій області внаслідок ракетного обстрілу є пошкодження критичної інфраструктури,” – повідомив керівник ОВА Запаранюк.

Також є інформація про вибухи в Житомирській, Рівненській, Хмельницькій областях. Проте ця інформація не підтверджена обласними адміністраціями, тому очікуємо офіційних повідомлень. 

Бережіть себе! Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! 

0 Комментариев