Понад п’ятдесят жінок на Волині отримали можливість змінити своє життя

news

                              У Луцьку відбулось вручення сертифікатів жінкам, які в рамках проєкту ВОНА хаб.Луцьк пройшли курси на базі Навчально-наукового центру «Volyn Business Hub» Луцького національного технічного університету. 

Сертифікати про проходження навчання отримали понад півсотні жінок, які опинились в складних життєвих ситуаціях, але хочуть започаткувати власну справу, вдосконалити свої навички чи опанувати нову професію.

«Наш хаб став справжнім магнітом для жінок, які хочуть змінити своє життя, вірять у власні сили та ресурси і намагаються здобути фінансову незалежність. У кожної жінки, яка звертається до ВОНА хаб. Луцьк є своя життєва історія – щось її не задовольняє, є якісь проблеми особистісного характеру чи вона постраждала від домашнього насильства. Інколи жінки не знають, до кого звертатися і що робити, а кар’єрні радниці нашого хабу допоможуть проаналізувати навички жінки та підібрати їй відповідні курси навчання для того, щоб кожна могла зрости, повірити у свої сили та отримати необхідну підтримку», – наголосила координаторка ВОНА хаб. Луцьк, начальниця управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан.

Читайте також Сухі потріскані п’яти: Як підготувати ніжки до відкритого літнього взуття 

Жінки мали унікальну можливість безкоштовно пройти навчальні курси за програмами:

  • Основи бухгалтерського обліку у самозайнятих жінок та фінансова грамотність
  • Розробка стартапу
  • Графічний дизайн
  • Бізнес від А до Я

Викладачі та викладачки Навчально-наукового центру «Volyn Business Hub» ЛНТУ підкреслили високий рівень мотивації слухачок.

«Це курси для жінок, які не встигли реалізуватись раніше, тому ми залюбки відгукнулись на цю пропозицію в плані надання освітніх послуг. Ми систематично проводимо курси підвищення кваліфікації, практичні тренінги тощо. Тож і ідею організувати навчальні курси для учасниць ВОНА хаб. Луцьк ми сприйняли дуже позитивно, викладачі залюбки відгукнулись. Наші лектори відзначили різницю між слухачами – студентами, у яких своя мотивація, та жінками, які чітко знають, що вони хочуть отримати», – зазначила в.о. керівника ННЦ «Volyn Business Hub» Олена Вісин.

Читайте також У Луцьку визначили дошкільні заклади, які працюватимуть влітку 

Слухачки курсів відзначили, що отримали цінні знання і вже готуються застосовувати їх на практиці, а декотрі зазначили, що навіть планують додатково здобувати вищу освіту.

Довідково:

«ВОНА хаб. Луцьк» – це простір, орієнтований на допомогу у працевлаштуванні жінок, які постраждали від домашнього/гендерно зумовленого насильства, або перебувають у важких життєвих обставинах та прагнуть розвиватися у професійному напрямку. Хаб створений спільно з партнерами проєкту Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) при підтримці USAID`s (BAH) та за підтримки Благодійної організації Благодійний фонд «Butterfly», а також за співпраці з Благодійною організацією Синергія дії Synergy of Action.

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев