Понад 5 мільярдів гривень єдиного внеску сплатили волинські працедавці на соціальні потреби

news

За підсумками одинадцяти місяців 2021 року волинські страхувальники сплатили 5 мільярдів 65 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Сума, сплачена волинськими працедавцями на соціальні потреби, на 867 мільйонів гривень, або на 20,7 відсотка перевищує минулорічні показники за аналогічний період.

Впорядкованість трудових відносин та відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків працедавцями належать до основних чинників, що сприяють росту показників сплати єдиного внеску.

«Соціальне страхування працюючих – одна з вимог закону до роботодавця. Саме відрахування на соціальні потреби дозволяють державі фінансувати пенсійні виплати та інші соціальні видатки. Водночас закон гарантує офіційно працевлаштованим особам захист у випадку втрати працездатності чи виходу на пенсію. Таке реальне партнерство держави, відповідального бізнесу та легально працюючих – в основі соціальної стабільності кожного розвинутого суспільства», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

У податковій службі Волині вкотре застерігають роботодавців від використання  праці трудових нелегалів. Застосовані штрафні санкції за використання неоформлених належним чином найманих осіб можуть суттєво перевищити зекономлені податки, – звертають увагу в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

0 Комментариев