Понад 28 мільйонів гривень волиняни сплатили на обороноздатність країни

news

Із легальних доходів волинян у січні 2022 року до бюджету сплачено 28,4 мільйона гривень військового збору.

Оскільки офіційно виплачена заробітна плата та інші легальні доходи – основне джерело надходжень військового збору, в Головному управлінні ДПС у Волинській області звертають увагу платників податків на важливості суворого дотримання вимог закону у сфері трудових відносин та податкового законодавства.

«Захист держави та безпека кожного з нас безпосередньо залежать від фінансування національного війська. Сплачуючи військовий збір із зарплати чи інших отриманих доходів, кожен щомісяця робить посильний фінансовий внесок в обороноздатність країни. Тому важливо, щоб працедавці сумлінно виконували свої обов’язки податкового агента і своєчасно перераховували військовий збір до бюджету. А громадяни, котрі торік отримали доходи без сплати податків, до 1 травня поточного року їх задекларували, а згодом – сплатити ПДФО і військовий збір відповідно до вимог закону», – наголошує заступник начальника Головного управління ДПС у Волинській області Ольга Ліщинська.

Посадовець підкреслила, що нинішнього року держава запропонувала громадянам задекларувати не лише минулорічні доходи, а й на компромісних умовах  відзвітуватися про активи, що придбані у минулі податкові періоди за доходи без належного оподаткування.

«Легалізувати набуті активи варто у рамках одноразового добровільного декларування. Особи, які задекларують активи, придбані за доходи без сплати податків, за умови перерахування одноразового збору, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за ухилення від оподаткування в минулому. Тому податкова служба рекомендує скористатися можливістю розпочати історію сумлінного платника податків», – підсумувала Ольга Ліщинська. 

Нагадаємо, що з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року в Україні триває одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів.

Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Волинські податківці консультують громадян щодо особливостей подання одноразової добровільної декларації за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, яка працює щосереди з 10.00 до 12.00.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев