Поліцейські Волині за ніч проти суботи спіймали двох нетверезих водій: рівень алкоголю перевищив допустиму норму у 7 та 9 разів

news

Під час нічного патрулювання поліцейські  спіймали двох водіїв, які керували автотранспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

За інформацією поліції в обох випадках патрульні склали на керманичів протоколи за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП та інші адміністративні матеріали згідно із вчиненими правопорушеннями.

На дорозі М-19 поліцейські зупинили для перевірки документів автомобіль марки Nissan, який рухався в комендантську годину. Патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували йому пройти огляд за допомогою приладу Drager. Результат — 1,33 проміле, що перевищує допустиму норму у 7 разів.

Ще одного водія у стані сп’яніння, екіпаж патрульних виявив на вулиці Ковельській, що у Луцьку, за допомогою орієнтування, яке їм надійшло напередодні. На місці зупинки водій пройшов огляд. Drager показав — 1,83 проміле, що перевищує допустиму норму у 9 разів.

Будьте свідомі та не наражайте своїми вчинками себе та інших людей на небезпеку!

– закликають правоохоронці.

0 Комментариев