Покупка квартири на Позняках: переваги та недоліки

news

Перша серйозна забудова на Позняках виникла близько 30 років тому. Зараз цей мікрорайон відомий на весь Київ своїми багатоповерхівками. Саме тут розташована найвища багатоповерхівка столиці — хмарочос на 38 поверхів. Для тих, хто хоче перебратися в Київ купити квартиру в цьому районі буде одним з оптимальних рішень. Чимало оголошень про продаж житла пропонує портал Country.ua.

Що привабливого в нерухомості Позняків?

Головна перевага мікрорайону — якість житла. Більшість багатоповерхівок тут нова, вони зведені по сучасних стандартах та з використанням передових матеріалів. Порадує покупця і планування квартири: не потрібно буде руйнувати перегородки невідомого призначення чи підбирати меблі під незрозумілі ніші.

В будинках справні ліфти сучасного зразка, а у квартирах неможливо зустріти ванні кімнати, суміщені з санвузлом. Вартість такого житла не буде падати найближчим часом, тому квартиру буде легко продати за вигідну ціну в майбутньому. Транспортна розв’язка Позняків знаходиться на найвищому рівні. Без жодних проблем можна дістатися:

  • Русанівки;
  • Лісового масиву;
  • Березняків;
  • Троєщини чи Лівого берега.

Для отримання послуг чи здійснення покупок можна не покидати межі району. На перших поверхах будинків розташовано магазини, аптеки, салони краси тощо. Спортивні майданчики, зелені насадження та місця відпочинку також є в достатній кількості.

Які труднощі спіткають жителя Позняків?

Серед головних мінусів — затори на дорогах. Проте ця проблема актуальна лише для власників транспорту, а на метро в будь-який район можна дістатися без зайвих зусиль.

Ще один недолік — недостатня кількість дитячих садків. Забудовники лише згодом почали зводити соціальну інфраструктуру, тому дитину доведеться водити до дитячого садка в іншому мікрорайоні.

Якщо хочеться зекономити на покупці житла, то варто розглянути для себе варіант нерухомості, який розташовано далі від станцій метро, а вікна житла не виходять на Дніпро чи озера. Таким чином вдасться заощадити до 15-20%.

0 Комментариев