Покупка квартири на етапі будівництва будинку

news

Покупка квартири в новобудові – вигідне рішення, яке, до того ж, має безліч переваг. Молоді сім’ї та люди, які інвестують в нерухомість віддають перевагу саме новобудовам, однак часто затрудняються у виборі етапу будівництва, на якому найкраще придбати житло. Якщо ви шукаєте квартиру в зданому в експлуатацію будинку – можете купити квартиру Зелений острів 2, у випадку, якщо вас цікавить купівля на етапі будівництва – можете вибрати інші варіанти.

Коли починаються продажі новобудови

Продажі квартир починаються ще на етапі створення котловану. Деякі забудовники навіть відкривають продаж одразу після створення та затвердження проекту. Придбати квартиру можна на будь-якому етапі, однак варто розуміти, чим швидше буде придбана нерухомість, тим нижчою буде ціна за неї.

Як правило, найдоступнішою є вартість квартири на стації формування котловану та будівництва фундаменту. Дальше ціна буде пропорційно рости по мірі зведення стін та найдорожчою буде після здачі будинку в експлуатацію.

Чи варто купляти квартиру на етапі будівництва

Покупка квартири на етапі будівництва – найбільш вигідний варіант для придбання житла. Забудовник ставить найнижчі ціни, адже йому потрібні великі кошти на зведення будинку і гроші саме людей, які придбали квартиру на етапі будівництва будуть використані для цих цілей. Саме тому покупка житла в цей період вигідна як забудовнику, так і покупцю.

Окрім того, в період будівництва є найбільший вибір, тому можна вибрати для себе ідеальний варіант по всіх  параметрах (наприклад, вартість, площа, поверх, планування). Якщо віддати перевагу будинку, який зданий в експлуатацію – вибір там невеликий і вартість набагато вища.

Якщо ви вирішили придбати квартиру на етапі будівництва, важливо:

  • вибрати найбільш зручний район у місті;
  • переконатись у зручності розміщення, наявності інфраструктури;
  • визначитись з бюджетом та на його основі підібрати оптимальну площу квартири, її клас;
  • подумати, який поверх буде найбільш зручним;
  • визначитись з бажаним плануванням, дізнатись в забудовника, чи можливе перепланування квартири в майбутньому.
  • якщо вам важливий красивий вигляд з вікна – перевірити, що ви будете бачити щодня з вибраного поверху та розміщення квартири.

Довіряйте лише надійному забудовнику та обов’язково перевіряйте його перед здійсненням покупки. В такому випадку вам нічого хвилюватись за безпеку свого вкладу.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев