Погода на Волині сьогодні обіцяє бути спекотною

news

Сьогодні, 23 липня, погода в Україні буде різною. Так, на заході варто очікувати сильну спеку до +34°…+37°, а на Лівобережжі впадуть невеликі дощі і місцями температура зменшиться до +22°…+24°.

Про це пишуть на УНІАН.

Відтак, на заході України сьогодні буде найбільша спека. Тут стовпчики термометрів покажуть +29°…+34°, а на Закарпатті вони сягатимуть до +37°. У Волинській, Рівненській та Тернопільській областях будуть грози. На інших територіях від спеки рятуватиме тільки маленька хмарність.

На півночі країни сьогодні чекатимуть від +24° до +30°. Найхолодніше  буде на Сумщині, а найтепліше – на Житомирщині. Також в Сумській області впадуть невеликі дощі. На інших територіях – без істотних опадів.

У центрі України впродовж дня повітря прогріється до +26°…+30°, тільки на Полтавщині буде дещо прохолодніше, +24°. Місцями будуть невеликі дощі.

На сході України сьогодні буде найпрохолодніше . Тут стовпчики термометрів триматимуться в межах+22°…+25°. Очікуються невеликі дощі, а в Луганській області – грози.

На півдні країни тепло розподілиться нерівномірно. Так, у Криму та Запорізькій області впадуть невеликі дощі, а повітря прогріється до +26°. А в Миколаївській, Херсонській та Одеській областях спека сягатиме +30°…+32°.

0 Комментариев