Погода на тиждень: що чекати від природи?

news
Протягом тижня суттєвого похолодання не буде, але прогнозуються коливання температури повітря. Про це повідомила синоптик Еспресо.TV Наталка Діденко.

“Ніякого суттєвого похолодання не буде. Очікується зниження температури повітря з коливаннями: у вівторок знизиться, у середу стрибок до підвищення, а з четверга до кінця тижня прохолодно (у межах від +5+10 тепла, а на півдні та заході вище)”, – розповіла пані Діденко.

Як зазначають, дощі суттєві малоймовірні: у понеділок, 11 листопада, Україну перетинає атмосферний фронт, який несе з собою періодичні дощі. Завтра цього не буде: до України завітає антициклон, який характеризується відсутністю опадів.

У вівторок, 12 листопада, без опадів, з періодичними туманами, температура повітря вночі +5+8 градусів, вдень +9+11 градусів. У середу підвищиться до +13+14, а з четверга знову знизиться.

“Такі коливання можуть негативно впливати на людей із серцево-судинними захворюваннями й загалом знижувати працездатність та підвищувати сонливість”, – попередила синоптик.

 

Все по темі

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев