Податківці застерігають волинян від споживання неякісного спиртного в період новорічних святкувань

news

Волинські податківці радять купувати до святкового столу лише легальну лікеро-горілчану продукцію. Товар, що перебуває у законному обігу, за умови помірного споживання не становить загрози життю та здоров’ю, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Серед умов, які вказують на те, що алкоголь відповідає стандартам якості та реалізується з дотриманням вимог закону, – марка акцизного податку встановленого зразка на кожній одиниці продукції та ліцензія у продавця такого товару.

«Щоб переконатися в тому, що ви купуєте легальну підакцизну продукцію, зазирніть у фіскальний чек. У цьому документі повинна бути обов’язково відображена сума роздрібного акцизу. Власне це ще одне вагоме підтвердження  тому, що придбаний товар реалізується з дотриманням вимог закону та не зашкодить здоров’ю», – радить начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що завдяки відповідальним споживачам підакцизної продукції місцеві бюджети своєчасно отримують акцизний податок з роздрібної реалізації.

«За підсумками одинадцяти місяців 2021 року на Волині до місцевих бюджетів сплачено понад 142 мільйони гривень роздрібного акцизу. А це на 20,8 відсотка більше проти аналогічних показників торік. Відповідальність підприємців, котрі реалізують лікеро-горілчану продукції легально, і споживачів,  які опікуються власним здоровцям,  дозволяють громадам залучати додаткові бюджетні надходження», – підсумувала Світлана Савчук.

Якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання пального та фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером (0332) 724414 (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев