Плюси й мінуси холодильників Вірпул

news

Холодильне обладнання середнього цінового сегмента — оптимальне рішення з огляду на доступні функції й особливості. Компанія «Вірпул» випускає широкий асортимент техніки різних типів. Вбудовані та окремостоячі моделі розрізняються габаритами, дизайном, енергоефективністю та можливостями. Різноманітність рішень — оптимальна умова для вибору відповідної побутової техніки в будь-якій ситуації.

Головні плюси холодильного обладнання Whirlpool

Висока ефективність і технологічність, рівень безпеки та енергоекономічності забезпечують популярність обладнання американського бренду. Не менш важливий фактор — активне впровадження інноваційних розроблень, завдяки яким холодильники Вірпул середньоцінового сегмента мало поступаються за комфортом та ефективністю передовим пристроям інших виробників. На особливу увагу заслуговують:

  1. Технологія Total No Frost — камера не потребує розморожування, обмежує утворення цвілі та неприємних запахів.
  2. Система Multiflow — для рівномірного розподілу холодного повітря, тривалого та правильного зберігання продуктів.
  3. Збільшений корисний простір навіть за компактних габаритів завдяки тонкій і якісній теплоізоляції.
  4. Технологія «6-те відчуття» — за допомогою датчиків постійно визначає, контролює та змінює температуру, вибираючи оптимальні значення для продуктів, які є в наявності. Так вдається зберегти їхню свіжість та органолептичні властивості максимально довго.
  5. Ергономічний внутрішній простір для зручного розміщення продуктів і полички з міцного скла, які витримують значну вагу, не потребують спеціального складного догляду.
  6. Захист від дітей — після активації режиму всі кнопки обладнання нечутливі до натискань.
  7. Відділення свіжості для риби та м’яса — спеціально створений мікроклімат дає змогу зберігати специфічні продукти безпечно та довше без необхідності заморозки.

 

Важлива особливість такого обладнання — стильний мінімалістичний дизайн.

Недоліки холодильників Вірпул

Одним зі слабких місць популярної американської техніки вважаються дверцята з тонкої листової сталі. З одного боку, це робить холодильник легшим, з іншого — у результаті механічного впливу може залишитися вм’ятина. Дбайливого поводження та систематичного очищення вимагає й ущільнювач, інакше якість охолодження суттєво знижується, виникає потреба в заміні цього елемента. Загалом холодильники Whirlpool доволі надійні, але типові поломки на кшталт несправності електроніки, конденсатора, модуля управління теж трапляються. Для максимально тривалої експлуатації обладнання без ремонту важливо дотримуватися вимог інструкції, забезпечити правильний догляд.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев