Плями від трави: як вивести на одязі за допомогою того, що є вдома

news

Літо у мам плями від трави на одежі. І кожна знає, що вивести такі плями важко і не завжди виходить зробити це з першого разу.

Як вивести такі плями за допомогою домашніх засобів?

 Нашатирний спирт

Позбутися слідів трави на одязі допоможе потрійний одеколон та нашатирний спирт.

Для початку потрібно замочити ватяний диск у пахучій рідині. Далі втираючими рухами стерти зелений колір з одягу. Діяти слід від периферії до центру. Після цього залишилося видалити розводи за допомогою розчину з води та нашатирю.

У 250 мл води додайте 1-2 чайні ложки нашатирного спирту і замочіть забруднену ділянку.

  • Сода

Для іншого дієвого способу потрібно змішати соду з водою до стану пасти та нанести на пляму. Потрібно дочекатися, поки суміш засохне, змити її водою і випрати річ.

  • Лимонний сік

Видалити зелені плями з білих та світлих тканин можна соком лимона. Потрібно розрізати лимон і видавити сік прямо на пляму. Після цього залишити на годину, потім випрати із господарським милом.

Плями від поту з одягу можна вивести підручними засобами

  • Яєчний білок

Щоб впоратися з плямами від трави на вовняних та шовкових тканинах, потрібно змішати білок одного яйця з гліцерином та нанести отриману масу на плями.

Варто залишити в такому вигляді приблизно на 1 годину, а потім випрати річ вручну або в режимі делікатного прання.

  • Сіль

Для такого способу потрібно змішати сіль та воду в розрахунку 1 ст. л. на 1 склянку води. Обробляємо цим розчином ділянку одягу, на якій є плями.

Після цього потрібно залишити приблизно на 30-40 хвилин, щоб розчин подіяв, а потім випрати.

  • Окроп

Такий спосіб допоможе впоратися тільки зі свіжими плямами. Натягніть джинсову тканину і рясно полийте забруднене місце окропом. Після одразу ж випрайте річ руками або в машинці.

0 Комментариев