Плями від поту з одягу можна вивести підручними засобами

news

У літню спеку потовиділення супроводжує нас весь час. А піт залишає на одязі плями, які відіпрати простим порошком не завжди виходить. Особливо плями поту помітні на білому одязі.

Проте ми маємо вдома засоби, які допоможуть впоратися з цими плямами

Перед тим як видалити плями, слід запам’ятати деякі принципи:

Свіжий слід потрібно відразу обробити сіллю.
Не варто відкладати надовго забруднений річ. Чим раніше почати прання з пятновыводящим засобом, тим ефективніше буде результат.
Не можна використовувати хлоровані відбілювачі, які можуть погіршити ситуацію. Слід застосовувати засоби на основі перекису водню.

Оцет

Звичайний білий оцет відмінно справляється з такими плямами та допомагає швидко від них позбутися.

Налийте 100 мл на пляму, замочіть на 15 хвилин. А потім виперіть зі звичайним милом або порошком і повісьте сушитися.

Харчова сода і перекис водню

Харчова сода служить відмінним дезинфікуючим засобом, і вона здатна не тільки видалити плями, але і позбавить від неприємного запаху.

Візьміть 20 г соди та 100 мл перекису водню. Змішайте їх в склянці до однорідного стану. Нанесіть суміш на пляму і м’яко потріть, наприклад, зубною щіткою. Залиште на 10 хвилин, а потім виперіть з милом або звичайним порошком.

Аспірин для старих плям

У складі аспірину є саліцилова кислота, яка допоможе видалити старі плями з тканини. Ця кислота проникає глибоко в тканину, але при цьому не руйнує її.

Візьміть одну таблетку аспірину і розчиніть її в склянці води (250 мл). Нанесіть цей розчин на пляму і потріть. Залиште на годину, а потім виперіть з господарським милом або порошком.

Сіль

Звичайна кухонна сіль виводить плями на будь-якому одязі та добре підходить для білих футболок.

Візьміть 10 г солі та нанесіть на вологий одяг. Добре втирайте сіль в одяг і залиште на 12 годин. А потім виперіть і прополощіть, щоб видалити сіль з одягу.

Сода і засіб для миття посуду

Змішайте соду і засіб для миття посуду, нанесіть на пляму. Можна зверху полити перекисом водню і потерти. Залиште на 2 години, а потім виперіть одяг в машинці або руками.

0 Комментариев